1232
1226
عنوان

تست روانشناسی واقعی

34777 بازدید | 419 پست

خب اول از همه کیا هستن می خوان شرکت کنن 

قشماره یک همه جواب بدن 

شماره ی دو  وقتی همه جواب دادن نتیجه تست گفته میشه برای اینکه لو نره 😘

خدایش واقعی جواب بدین راست در میاد

😘

دوستان من moh133هستم نویسنده رمان گل یا پوچ دوستان گلم من یه مشکلی برام میش اومده بود رمان تا اونجایی که نوشتیم هست تا هر وقت تونستم ادانه اش رو می زارم پس لطفا دیگه سوال نکنید❤❤❤😍

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

1156

منم هستم

میگن هرکس یه نفسی داره،وممکنه دعاش برات قشنگترین اتفاقها رو رقم بزنه❤دوست نازنینم ممنون میشم برای حالِ دلم،برآورده شدن حاجتم واینکه یه دختربچه خیلی محتاج دعای شماست ازته دلتون دعا کنیدو ۳ تا صلوات مهمونم کنید❤الهم عجل لولیک الفرج ❤(تو تاپیک های دعا،هرکسیو لایک کردم براش صلوات میفرستم تا ان شالله به حاجتش برسه وازته دل خوشحال بشه)

چشم

که رمز ماست ایستاده مردن.شرریم  صانع تو تگرگی بودی از ابرا وقتی داشت خشک می شد درخت سبز ما تیشه زدی به ریشه این شب پرستا....مال تو شد 25 بهمن ماه خوش باشی پیش امیر و سهراب و ندا تو کجا و کیهان و حسین بازجو کجا...                        *********************************************LGBT🌈❤
8
1167

منم

وقتی چیزی مرا رنج می‌داد، در مورد آن با هیچ کس حرفی نمی‌زدم، خودم در موردش فکر میکردم، به نتیجه می‌رسیدم و به تنهایی عمل میکردم. نه اینکه واقعا احساس تنهایی بکنم، نه... بلکه فکر می‌کردم که انسان‌ها در آخر، باید خودشان، خودشان را نجات بدهند..
1220