2733
2734

چندساله شوهر من داره برای مادرشوهرم بیمه تکمیلی میریزه ما خودمون کلی قسط داریم دوتابچه دارم ماشالله وعض پدرشوهرم عالیه هفته ای کم کم 5 تومن درآمدشه هرچقدر به شوهرم میگم نریز یا از خودش بگیر قبول نمیکنه امسال میخوام ازدر سیاست وارد بشم اما اصلا نمیتونم و بلد نیستم لطفا یادم بدید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من هیچ سیاستی بلد نیستم.

فقططططط از خرج و مخارج خودت و بچه و پوشاک و خوراک و پس انداز اصلا و ابدا نگذرررر

اگرم‌گفت ندارم بگو بیمه تکمیلیو نده پس.راضی نیستم حق منه.

اما شاید خانواده ش نیازمندن گناه دارن

من هیچ سیاستی بلد نیستم. فقططططط از خرج و مخارج خودت و بچه و پوشاک و خوراک و پس انداز اصلا و ابدا ن ...

میگم بخدا کم کم5 تومن درآمد داره درهفته

بلیزهایی که تو خونه میپوشه کمتر از 100 تومن نیست هرروز داره طلاعوض میکنه

2738

عزیزم درکت میکنم شما هم معادل همون هزینه رو از همسرت بگیر خرج خودت کن و یا بگو برات بیمه عمر رد کنه چون منم همبن مشکلو داشتم دقیقا مبلغ بیمه مادرشو پول نقد ازش می گرفتم خرج خودم میکردم اینجوری حداقل زیادی دلم نمیسوخت که بعد چند سال دید پول زبادی از دستش میره و نمیتونه جوابگو باشه به مادرش گفت بیزحمت خودت پرداخت کن

این نیز بگذرد  
عزیزم درکت میکنم شما هم معادل همون هزینه رو از همسرت بگیر خرج خودت کن و یا بگو برات بیمه عمر رد کنه ...

بخدا شده دستی از مامانم قرض کردم واسه خرج بچه ها چون خونه خریدیم دستمون خیلی تنگ بود بازم نگفت به مادرش باهر اعتراض من دعوا راه میندازه