2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یعنی به چ صورت توضیح بدید ماام بخونیم

چهله زیارت عاشورا برداشت دوستم هرروز ب نیت یکی توگروه ختم ولی من خودم هرروز برا خودم میخوندم

خدای مهربونم ب همه منتظرا نی نی بده لطفا مواظب نی نی های توشکم مامانا هم باش😍😍😍😘😘اون نی نی هاییم ک بدنیا اومدنو در پناه خودت حفظ کن عاشقتم
بله من و دوستم باردارشدیم

چه خوب، خداروشکر عزیزم. منم از نادعلی واسه نیتهای مختلف حاجت گرفتم بلطف خدا، اما واسه بارداری نخوندم تاحالا. میسه بگی چندوقت و چند مرتبه به نیت بارداری خوندید؟

آره عزیزم خیلی حاجت میده،انشاالله که حاجت روا بشی.دعای علقمه خیلی خوبه اقا امام جعفرصادق ضامن دعاست

سوره ی یاسین از روز شنبه باید شروع کنی روزی ۷مرتبه تا ۷روز.واقعا حاجت میده آقا امام رضاضامن دعاست

2738

حاجت رو قزعا خدا میده شما متوسل شو ان شاءالله که بشه، من شفای مادرم رو گرفتم، دعای نادعلی خیلی قشنگه؛ حفظم بعضی وقتا همینجوری میخونم؛ ب یا علی رسیدین صد بار تکرار کنید یا علی یا علی؛ از صمیم قلبتون اگر بصلاح بود ان شاءالله حاجت روا میشین 

و خدایی که ب شدت کافیست، وزن شروع ۶۸ وزن هدف ۵۸        من خودمو خیلیییی دوست دارم                                
چه خوب، خداروشکر عزیزم. منم از نادعلی واسه نیتهای مختلف حاجت گرفتم بلطف خدا، اما واسه بارداری نخوندم ...

اره عزیزم ب نیت بارداری سالم خوندم و ۴۰روز

خدای مهربونم ب همه منتظرا نی نی بده لطفا مواظب نی نی های توشکم مامانا هم باش😍😍😍😘😘اون نی نی هاییم ک بدنیا اومدنو در پناه خودت حفظ کن عاشقتم
آره عزیزم خیلی حاجت میده،انشاالله که حاجت روا بشی.دعای علقمه خیلی خوبه اقا امام جعفرصادق ضامن دعاست ...

اونی که میخواد واسه بارداری بخونه سوره ی یاسین خیلی خوبه واسه ش

من واسه قبولی آزمون میخونم که برم سرکار 

بعداز نماز صبح ۹بار میخونم .برای ۴۰ روز 

توروخدا دعام کنید قبول شم 

وضع مالیمون خوب نیست.دلم میخواد کارکنم و واسه مادرم همه چی بخرم که دیگه گریه شو نبینم 

2706