2726
عنوان

اگه همین الان یکی از آرزوهاتون برآورده میشد...

| مشاهده متن کامل بحث + 849 بازدید | 130 پست
 اینکه بعد سزارینم درد نداشته باشم و وزنم ب حالت قبل برگرده زود

عزیزم اینکه ارزو نیست یذره تلاش کنی بهش میرسی..زایمان هم عین هرعمل دیگه ای درد داره ولی نه درحدی که نتونی تحمل کنی و اضافه وزنتم بارژیم کم میکنی..من تو۶ماه از۷۸ رسیدم به ۶۳ بعداززایمان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دعا میکنم خدا چنان ارامشی بهت بده ک اصلا ب اون‌موضوع فکر نکنی چنان سعادتی بهت بده ک اون شخص حسرتشو ب ...

بدبختی اینجاست که پسرخالمه و همیشه جلو چشمم، کسیکه هم خونم بود کسیکه نون و نمک خورده بودیم بازیم داد و عذابم داد خیلی سخته خیلی نابودم کرد

بزودی نی نیم میاد بغلم👶👪
حس میکنم خیلی سخته کم شدن وزن

منم همین حسدداشتم ولی زیرنظر دکترتغذیه اصولی وزنمو اوردم پایین البته من وزن بعداززایمانم ۸۳ بود ورمم‌که خوابید شد۷۸ .اولش یذره سخته ولی بعداز ۱ماه عادت میکنی به رژیم...الان چندکیلویی و چندوقت دیگه زایمان میکنی؟

2728
بدبختی اینجاست که پسرخالمه و همیشه جلو چشمم، کسیکه هم خونم بود کسیکه نون و نمک خورده بودیم بازیم داد ...

بهر حال گذشته رفته ب قکر ایندت باش و نذار کسی بازیت بده و موفق شو تا ببینه چقد قوی و محکمی و پر از ار امش

حدود۲۵اردیبهشت الان ۸۰ هستم

اخی به سلامتی عزیزم...فکرکنم نهایتا به ۸۵ برسی بعداز زایمان هم تقریبا ۱۰تا۱۲ کیلو کم میکنی میشی تقریبا ۷۲ ۷۳..قول میدم ۴ ۵ ماهه با رژیم به وزن دلخواهت میرسی..قبل از بارداری چندکیلو بودی؟

ممنون عزیزم. تو فکر انتقامم نمیدونم انتقام بگیرم یانه

اصلا این کارو نکن

این کار یعنی پسر خاله تو ناراحت کردن من خییییلی موفق بودی

بهترین کار فراموشیه

انگار ن انگار ک اتفاقی افتاده فقط دیگه تحویلش نگیر خودتو دست بالا بگیر

اصلا این کارو نکن این کار یعنی پسر خاله تو ناراحت کردن من خییییلی موفق بودی بهترین کار فراموشیه ا ...

اونکه میدونه منو بازی داده و چقدر شکستم و داره احساس لذت و خوشحالی میکنه و فک میکنه خیلی بدبختم که هیچ کاری نتونستم بکنم

بزودی نی نیم میاد بغلم👶👪
خدا از زبونت بشنوه قبل بارداری۶۶_۶۷بودم

اا منم ۶۷ کیلو بودم ۳۰کیلو اضافه کردم توبارداری شدم ۹۷ کیلو🤤🤤🤤🤤۱۰روز بعداز زایمان شدم ۸۵،، ۲ماه بعدش که ورمم رفت شدم ۷۸ ،۶ماه رزیم گرفتم الان ۶۳ شدم مطمئن باش شماهم خیلی زودتر از من کم میکنی با تلاش البته من شیر ندادم و الا زودتر لاغر میشدم

اونکه میدونه منو بازی داده و چقدر شکستم و داره احساس لذت و خوشحالی میکنه و فک میکنه خیلی بدبختم که ه ...

اگ کارس بکنی برا تلافی میفهمه ک موفق شده حالتو بگیره ک تو الان ب فکر انتقامی و  اگ دپرس بشی و تلافیم نکنی بازم شاد ک بدبخت کاریم نتونست بکنه اما اگ شاد باشی و برا ایندت تلاش کنی و محلش ندی میگه مارو باش فک کردم بدجور بازیش دادم خانم ککشم نگزیده انگار ن انگار اونموقست ک حالش گرفته میشه

شوهرم استخدام رسمی بشه 

وای کاش امام زمان یه نظربه همه ارزوهای یهویی این پیج بندازه و همه رو براورده کنه

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
2706