2733
2734
شیرمو حلالتون نمیکنم  برای بار۴۰۰۰۰۰۰۰۰ رم میگم بمن بگیییید😭😭😭😭😭

سایت فوتبالیه مردا عضون

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ی عده از سایت طرفداری میان تاپیکای مسخره میزنن

خب دوتا سوال 

سایت طرفداری کجاست

چه تاپیکی میزنن

🤔🤔🤔

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2728
سایت فوتبالیه مردا عضون

تو یه تاپیک اسکریناشو یکی گذاشت نوشته بودن بریم نی نی سایت امشب زنا رو ایسگاه کنیم بخندیم

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         

یه سایت ورزشیه، ولی دلیل این حملات همه جانبه شونو نمیدونم.

اگه یادتون بیاد، برج 7 پارسال هم یه اتکی بهمون زدن.

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
فقط گزارررررررررررررررررش بزنید  

امشب یا مینویسی گزارش یا😳 فکر کنم حال ندارین چیز دیگه بنویسین

😁😁😁

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
سایت فوتبالیه مردا عضون

مثل این ادمای هاج و واجم الان 

چرانمیفهمم چی میگید😤😤😤😤

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2738
سایت طرفداری چیه

یه سایت کاربر محور مثل همین نی نی سایت شما. یه سایت ورزشی در اصل ولی بخش کاربراش متاسفانه جو جالبی نداره دلیلشم به خاطر اینکه اکثرا بچه سال هستن و مطالب سایت شما رو میزارن میخندن اونجا یا اکانت جعلی دارن اینجا اونجا باهم قرار میزارن که بیان اینجا مزخرف بگن تا به قول خودشون مزه پرونی کرده باشن

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2681693/%d8%a8%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%ae%d8%b1%d9%87-%d8%a7%d9%8a%d9%86%d8%ac%d8%a7-%d8%b9%d8%b6%d9%88-%d8%b4%d8%af%d9%85?postId=87498096

اینجا رو بخونید😆

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
2706