2726
عنوان

کرامتی که از اقا امام زمان دیدم🌺🌸

| مشاهده متن کامل بحث + 7142 بازدید | 66 پست

گفتم توکل به امام زمان وحضرت معصومه رفتیم رسیدیم جمکران واردمسجدجمکران شدم شبش یه بارووووون شدیدی میزد زیربارون وایساده بودمو اشکام امان نمیداد،،،

میگفتم امام زمان به جیبم نگاه نکن که چقد خالیه ولی دلم خیلی پره خیلی پر ،،شایددوتومن توجیبم باشه ولی دلم ظرفیتش سراومده

نمیترسم اگه گاهی دعامون بی اثر میشه،،،همیشه لحظه آخر خدا نزدیک‌تر میشه❤ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

همونجاهم ازبدشانسی پاوربانک خواهرمو ک همونروز خریده بود ۳۰۰هزارتومن رو پیشم گم شد نزدیک بودسکته کنم گفتم امام زمان قربونت بشم اون پاوربانک دستم امانته خواهش میکنم پیداش کن خواهش میکنم

2728

خواهرمم همونموقع زنگ زد ازشدت استرس اب دهنم خشک شد اخه پاوربانکشو تازه خودم افتتاح کرده بودم خجالت میکشیدم اگرپیدانمیشد،،،بخداطولی نکشیددوتاازهمسفرا کنارمون ردشدن همینطورکه داشتم میگفتم ندایعنی پاورپیدامیشه یهو وایسادن گفتن پاورتون فلان رنگه؟منم گفتم بله ونشونیهاشودادم گفتن کناروسایلامون افتاده بود،،،راست میگفتن اخه زیپ کیفم بازبودافتاده بوده

خلاصه کلی ازاقاتشکرکردم ورفتیم سمت چاه ،من برا اقانامه نوشتم

ازش خواستم یه شوهرخوب مهربون باشخصیت بهم بده ک دستش به دهنش برسه

گفتم اجباری درکارنیست اگراقا میدونیدصلاحمه سرراهم قرارش بدین

خیلی دردودل تونامه واسه اقا نوشتم بچه هابعدازسه روزازجمکران برگشتم

به طرزخیلی عجیبی توسط معرف پس فرداش با همسرم اشناشدم باورم نمیشداقااینقدصدامو داشته

2706