2737
2739

تو این شب عزیز امام زمان رو قسم میدم به مادرش فاطمه زودتر ظهور کن،ه  ان شالله ضامن سلامتی همه باشه ،ان شالله به حق این شب همه مریضا شفا پیدا کنن ،ان شالله به حق این شب همه اونایی که بچه دار نمیشن سال دیگه این موقع بچشون بغلشون باشه ان شالله همه ی شما حاجت روا بشید عزیزان ،انشالله به حق صاحب الزمان همیشه تنتون سالم باشه .خانومای عزیز لطفا بادلای پاکتون برا،دوست عزیزمون نیلوفر دعا کنید ان شالله تست نخاعش سالم باشه .اگه میشه برا من هم دعا کنید ،دعا کنید نمونه گیری تیروییدم سالم باشه .الهی امین یا رب العالمین

الهی آمین😍😍

دوستای گلم لطفا با دلای پاکتون برای شفای رماتیسم مامانم و پادردای بابای منم دعا کنین🌺

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

تو رو خدا برا منم دعا کنید..گوشم درد میکنه...شدید😭😭😭😭😭😭😭😭 نمیتونم بخوابم...

پیرمرد موبایلش رو برد تعمیر کنه....بعد از مدتی تعمیرکار گفت:موبایلت سالمه پدر جان چیزیش نیست.....پیرمرد با صدای غمگین گفت: پس چرا بچه هام بهم زنگ نمیزنن...     

التماس دعا عزیزان من امشب واسه همه دعا کردم بخصوص شما نی نی سایتا استارتر حاجت روابشی ان شاالله واسه منم دعا کنید خواهشا و التماااسا....https://www.ninisite.com/discussion/topic/2678287/عشقای-امام-زمان-عج-از-طرف-امام-زمان-عج-دعوتید-به-این-تایپیک-این-سعادتو-از-دست-ند?postId=87390856

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙

دوستای گل نی نی سایت 

برای سلامتی خانوادم که حال مناسبی ندارن 

وامضام دعا کنین 

منم براتون صلوات میفرستم ❤

ان شالله همگی حاجت روا بشین و عیدی تونو از آقا امام زمان بگیرین ❤

میگن هرکس یه نفسی داره،وممکنه دعاش برات قشنگترین اتفاقها رو رقم بزنه❤دوست نازنینم ممنون میشم برای حالِ دلم وبرآورده شدن حاجتم سه تا صلوات مهمونم کنی❤الهم عجل لولیک الفرج ❤

ایشالله همه حاجت روا بشید...امین 🙏🙏🙏🙏🙏

پیرمرد موبایلش رو برد تعمیر کنه....بعد از مدتی تعمیرکار گفت:موبایلت سالمه پدر جان چیزیش نیست.....پیرمرد با صدای غمگین گفت: پس چرا بچه هام بهم زنگ نمیزنن...     
دوستای گل نی نی سایت  برای سلامتی خانوادم که حال مناسبی ندارن  وامضام دعا کنین  من ...

ان شالله همه اعضای خونوادتون سالم و سلامت باشن عزیزم خدا به حق این شب عزیز حاجت دلت رو بده

2706