2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من از 9 سالگی دارم رو مخمن

درمان نکردی هیچ؟ من یک مدت ماسک خانگی  میزدم خیلی خیلی کم رنگ شدن. ولی بعد مدتی پر رنگ تر از قبل برگشتن. خودم میگم شاید پوستم نازک  شده بود با ماسک

دختر خاله من از بچگي داره

هزار جور درمان كرد بازم برگشت

كلا زمستونا كمرنگه تابستونا تا افتاب ميخوره غليظ ميشه رنگش

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️

من دارم ،زیاااد هم هست  روی بدنم هست یه محوطه بزرگ

قبلا ناراحت بودم ولی الان دوستشون دارم   قبلا لباسی نمی پوشیدم کهدیده شه اما الان هیچ مشکلی باهاشون ندارم 

بابا ماها به اندازه کافی حتی بیشتر از کافی خوبیم فقط باید. بپذیریم

جزوی از منه و یه جورایی متفاوتم کرده و چقدر این تفاوت ها خووبه

دختر خاله من از بچگي داره هزار جور درمان كرد بازم برگشت كلا زمستونا كمرنگه تابستونا تا افتاب ميخور ...

من امسال واقعا زیاد شدن. حتی زمستون هم پر رنگ بودن. 

دلم میخواد برم لیزر برا یک سالم شده محو بشن

نه بابا دنبال روغن هسته انارم بزنم ببینم چی میشه

روغن هسته انار رو بدون کرم مرطوب کننده نزنین اصلا... چون وقتی میزنین بعدش باید پوشش دهی بزنین. یک دوره هم نباشه. دو دوره هسته انار بزنین

مشاوره پوست و مو
2706