2726
عنوان

دوست داشتین تو چه فیلمی و‌ جای چه شخصیتی بازی میکردین

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 86 پست
آره خب آدم نباید زیاد ببینه ولی چند وقت یه بار برای تنوع خوبه دیگه

اره 😂خیلی جالبن ...ی فیلم هندی ترسناکم دیدم خیییییلی قشنگ بود اونو اسمشو یادم نیست فقط میدونم دختره تا گردنبند ازدواجشو از گردنش در اورد تسخیر شد ...و بعد ب سختی تونست نجات پیدا کنه ...اون خیلی قشنگ بود خیییلی  هم مث فیلم هندیا عاشقانه بود هم ترسناک ...

برای ۱۱ همین بار قطع کار بری شدم 😑😑😑😑نی نی یار بخدا دیگه خط برا هیچکدوم خواهر برادرامم نمونده لطفا این کارو نکن با من 😉مرسی اه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره 😂خیلی جالبن ...ی فیلم هندی ترسناکم دیدم خیییییلی قشنگ بود اونو اسمشو یادم نیست فقط میدونم دختره ...

اسمش یادت اومد حتما بگو داستانش قشنگه

نیکی چو از حد بگذرد نادان خیال بد کند! از دل برود هر آنکه از دیده برفت!
اسمش یادت اومد حتما بگو داستانش قشنگه

تو ماهواره دیدمش برا همین اسمش یادم نیست ولی واقعا قشنگ بود خودمم دوس داشتم باز دانلودش کنم ولی خب اسمشو بلد نبودم ...ب نظرتون ی ذره از داستانشو بنویسم تو گوگل اسمش در نمیاد؟😂باید امتحان کنم 

برای ۱۱ همین بار قطع کار بری شدم 😑😑😑😑نی نی یار بخدا دیگه خط برا هیچکدوم خواهر برادرامم نمونده لطفا این کارو نکن با من 😉مرسی اه 
2728
تو ماهواره دیدمش برا همین اسمش یادم نیست ولی واقعا قشنگ بود خودمم دوس داشتم باز دانلودش کنم ولی خب ا ...

امتحانش که ضرر نداره 

امتحانش که ضرر نداره 

امتحان کردم فایده نداشت نیومد😂

ای باباحالا چکار کنیم این وقت شبی    

هیچی میگیریم میخوابیم خدا بزرگه😂

راستی دو تا دختر دوقلو داری آره؟

اره😍خیلیم باحالن  اولین شبه گرفتتن خوابیدن همیشه تا ساعت ۴ بیدار بودن امشب خوابیدن 😂میترسم بیدار شن باز نخوابن تا صبح 

اره😍خیلیم باحالن  اولین شبه گرفتتن خوابیدن همیشه تا ساعت ۴ بیدار بودن امشب خوابیدن 😂میترسم بی ...

وای دلم ضعف رفت خوبه دیگه وسطشون بخواب اگرم جا برای همسر گرامی نموند این دیگه مشکل خودشه مبل رو ساختن برای این وقتا دیگه  

شوهرم خونه نیست یعنی ۲۲ روز سر کاره ۸ روز خونه دیگه خودم میخوابم کنارشون😂😍

چه نازن 

چقدر بده خونه نباشه مرتبط با نفته شغلش ؟ باید سخت باشه

چه نازن  چقدر بده خونه نباشه مرتبط با نفته شغلش ؟ باید سخت باشه

اره تو شرکت گازو بنزین بندر کار میکنه...خیلی سختمونه☹ولی خب باید تحمل کنیم ...یعنی مجبوریم با شرایط الان کار نزدیک خونه گیر نمیاد 

اره تو شرکت گازو بنزین بندر کار میکنه...خیلی سختمونه☹ولی خب باید تحمل کنیم ...یعنی مجبوریم با شرایط ...

بعضیا اینطوری به خودشون سختی میدن زندگی زن و بچشون رو تامین کنن بعضیا هم دغدغه شون ...... بگذریم   

اره تو شرکت گازو بنزین بندر کار میکنه...خیلی سختمونه☹ولی خب باید تحمل کنیم ...یعنی مجبوریم با شرایط ...

خب با این وضعیت چرا میشینی فیلم ترسناک میبینی؟  

2706