2726

سلام هرکی این عمل رو کردا میشه بهم بگه ایا بعد عمل درد داره یانه

من بهمن ماه عمل کردم چندوقته درد دارم حالا نمیدونم از غذا خوردن شیرینی خوردن یا استرس هست نمیدونم

شماهم درد دارید؟

به خدایت نگو مشکل بزرگی دارم..به مشکلت بگو خدای بزرگی دارم😊🌹😊اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل الفرجهم🌺

عزیزم من خودم عمل نکردم مادر شوهرم شب یلدا عمل کرده هنوز که هنوز درد داره نمیتونه کار کنه و هر روزم یه مشگلی واسش پیش میاد ۱ماه عضلاتش ورم کرده هر چیم دکتر میره میگن عوارض عمله

تب ولرزم داره

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم عمل کردم هیچ مشکلی ندارم

بهار بود و تو بودی و عشق بود و امید بهار رفت و تو رفتی و هر چه بود گذشت. امیرم عزیزترینم عشق جاودانی من دلم بینهایت برات تنگ شده زود به زود بیا به خوابم دوستت دارم برادر نازنینم خیلی جات خالیه..

مادر من عمل کرد و درآورد نه درد داشت نه مشکلی بعد از عمل. دکتر مصطفی جابرانصاری بیمارستان مهراد انجام داد که کارش مثل همیشه فوق العاده بود

گر نگهدار من آنست که من‌میدانم                                   شیشه را در بغل سنگ‌ نگه میدارد    

نه عزیزان من موقع عمل هیچ مشکلی نداشتم

الان که سه چهار ماه میگذره پهلو سمت راستم درد میکنه وتیر میکشه

نمیدونم هنوز جای عمل از داخل جوش نخورده 

میخوام بدونم چندماه بعد عمل همون قسمت که صفرا برداشتن هنوز درد داره طبیعی هست برای جوش خوردن ازداخل هست

یا من رعایت رژیم نکردم این مشکل پیش اومده

به خدایت نگو مشکل بزرگی دارم..به مشکلت بگو خدای بزرگی دارم😊🌹😊اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل الفرجهم🌺