1232
1226

اوه چه عجله ای داری من اولیت بار دوازده هفتگی رفته بودم سونو

گاهی گمان نمیکنی ولی می شود                   گاهی نمی شود که نمی شود                  گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است.                     گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود              گاهی گدای گدایی و بخت با تو یار نیست.              گاهی تمام شهر گدای تو می شود.       خدایا توکلم به توست خودمونو به خودت سپردم.

همین حالا با یک مشاور و روانشناس صحبت کن.

کد تخفیف ۲۰٪ : ninisite

دانلود اپلیکیشن تلیار

اوه چه عجله ای داری من اولیت بار دوازده هفتگی رفته بودم سونو

😂😂😂😂😂قبول کن تو هم دیر رفتی اولین بار تو۱۲هفتگی😂😂😂

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا فقط از خودت میخوام دلمو شاد کنی.
1156
😂😂😂😂😂قبول کن تو هم دیر رفتی اولین بار تو۱۲هفتگی😂😂😂

اوهوم خود دکتر سونوگرافی هم بهم گفت که قبلشم باید میرفتی سونو انقدر تاکید کرد بهم که آزمایشو بروها باید امروز فرداش بریا حتما منم میگفتم میدونم میرم اون باز تاکید میکرد

گاهی گمان نمیکنی ولی می شود                   گاهی نمی شود که نمی شود                  گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است.                     گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود              گاهی گدای گدایی و بخت با تو یار نیست.              گاهی تمام شهر گدای تو می شود.       خدایا توکلم به توست خودمونو به خودت سپردم.
اوهوم خود دکتر سونوگرافی هم بهم گفت که قبلشم باید  ...

خخ آخه خیلی بیخیال بودی خوشبحالت😂😂😂😂😂😂تاکید دکتر😂😂😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این واسه هفت هفتگیشه عزیزم الان تو ده هفتم

اووووه خیلی زوده عزیزم

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی
ساك سمت چپه؟جنين هم سمت چپ ساكه؟؟ فك كنم پسره

ربطی نداره..منم چپ بود دختره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی
1221
جنین سمت راست ساک هست و  ضربانش ۱۱۹ هست  احتمال هست  یقین نیست  چی دوست دا ...

ماله من دختره عزیزم عزیزم😍 ب چپ و راست نیس من چپ بود دختره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس کی مشخص میشه عزیزم؟

دوهفته دیگه احتمالی بهت میگن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1167
پس چیکارکنم😖😖😖

صبر کن عزیزم زودترین زمان هفته ۱۳ برای سونو ان تی هست ب شرطی ک ی سونوگرافی خیلی خوب بری ک متوجه جنسیت بشه.خدا نی نی ت رو بهت ببخشه و ان شالله ۱۲۰ سالش کنی

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم(گناهکار) و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی(بخشنده).میشه برای آرزو دلم صلوات بفرستین.
صبر کن عزیزم زودترین زمان هفته ۱۳ برای سونو ان تی هست ب شرطی ک ی سونوگرافی خیلی خوب بری ک متوجه جنسی ...

آها پس فعلا باید صبرکنم مرسی عزیزم ایشالا تو هم حاجت روابشی

1
5
10
15
20
25
30
35
40