2737
2734

کارت بانک رسالتم گم شده ..یکی پیدا کرده و دو بار رمزو اشتباهی زده 

مهیا و صدرای من زودتر بیاین توی دلم..... مامانی عاشقتونه....من مطئنم با قانون جذب میتونم مامانتون بشم. عزیزی که امضامو خوندیم ممنون میشم برای اینکه این دو تا وروجک زودتر بیان صلوات بفرستی😍😍😍😍😘😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

[QUOTE=87489486]چطوری میفهمی رمزو اشتباعی زده؟خب اشتباهی بزنه اخرش کارتت میسوزه. فکر کردی میتونه به رمزت دسرسی پیدا ...[/QUOTEs

Sms میاد که رمز رو اشتباه زدید.‌‌‌...

الان زنگ زدم ۰۲۱ ۴۷۴۷ درست شد😥

مهیا و صدرای من زودتر بیاین توی دلم..... مامانی عاشقتونه....من مطئنم با قانون جذب میتونم مامانتون بشم. عزیزی که امضامو خوندیم ممنون میشم برای اینکه این دو تا وروجک زودتر بیان صلوات بفرستی😍😍😍😍😘😘
2728
رمز بلد نباشه نمیشه کاری بکنه اشتباه بزنه هم میسوزه صبح زود برو بسوزون من شماره تجارت دارم چجوری فهم ...

Sms اومده رمزو اشتباه وارد کردید...الان کادتم مسدود کردم زنگ زدم ۴۷۴۷ درست شد خدا رو شکر