2733
2734
عنوان

چرا اینقدر با ازدواج خانومهای مطلقه مشکل دارین؟؟!!!🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 514 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی دلره یه پسر بیسواد نمیره مطلقه بگیره چون ذهنش محدوده ولی آدم باسواد و بامنطق واسش مهم نیست فقط شخصیت و شرایط دیگش مهمهدپسر عمهدمن زن مطلقهدگرفت خودش محرد بود الان خوشبخته خودشم پزشکه

با مهربانی زندگی کنیم و لبخند بزنیم همه خوبند.
2731
من که توی هیچ تاپیکی ندیدم کسی بگه چرا فلان مطلقه ازدواج خوبی داره، شاید گفتن با توجه به جامعه مون ب ...

اصن نه میدونین وقتی یه پسر میره خواستگاری ی دختر اگه بفهمه ازدواج نا موفق داشته سریع پا میشه میره

فک میکنن دست خورده ست یا فقط از دختر ۱ بار میشه استفاده کرد

خیلی طرز فکره بدیه😔

ادامه اش  خوب نصف قیمته و حتما وعده داده و..

نصف قیمته! ازدواج که نصف قیمت نداره. اگر منظورت صیغه شدنه که اونم با مردای متاهل باشه بسیار نا پسند هست و خدا نابودشون کنه هم مرده هم زنه. وگرنه ازدواج دایم که این حرفا نداره

2738
اصن نه میدونین وقتی یه پسر میره خواستگاری ی دختر اگه بفهمه ازدواج نا موفق داشته سریع پا میشه میره ف ...

اتفاقا در بیشتر موارد اینطور نیست و من خیلی از خانومهای مطلقه رو دیدم که ازدواج دومشون با پسری بوده که حتی نامزد هم نداشته. حتی بین آشناها و دوستای خودم هم دیدم که خانومهایی با داشتن بچه با پسری که تجربه ازدواج نداشته عروسی کردن و بچه شونو هم بردن پیش خودشون و خوشبخت هم هستن

کج کلاه خان یارمه
نصف قیمته! ازدواج که نصف قیمت نداره. اگر منظورت صیغه شدنه که اونم با مردای متاهل باشه بسیار نا پسند ...

یعنی دوتا ازدواج دائم؟؟؟

من اگه خار میکاشتم تو زمین اینجوری عمرم و میریختم به پاش اون الان گل داده بود....
2706