2737
2734

خودم مال زمانی ام که  دمپای شلوار لی رو تا میکردم که پوتینام دیده بشه 😒😒

یاگیره های ریز و نگین دارمیزدم به جلو موهام 😦یعنی به تل هام😕😕😕

یا یه بار که دیگه خیلی حس شاخ بودن داشتم وقتی بود که مچ بند میبستم به دستم

حالا زمان خواهرمو نگم تو عکساشون چه ژست هایی گرفتن با اون کلیپس ها و سرشانه های چین دار مانتوهاشون شبیه مهناز افشار نهنگ عنبر بودن

خنده خوشایند ترین فریب این روزهاست......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااای کلیپس 😔کلیپس با مو فوکولی 😔بهش ک فکر میکنم دووود میشم .....یا ی مدت فاز مچ بند بارسلونا برداشته بودم 😔وااای خیلی خنده داشت 😂😂😂😂

برای ۱۱ همین بار قطع کار بری شدم 😑😑😑😑نی نی یار بخدا دیگه خط برا هیچکدوم خواهر برادرامم نمونده لطفا این کارو نکن با من 😉مرسی اه 
2731

یه زمانی شلوار پارچه ای با مانتو گشاد که گنجایش سه نفرو داشت میپوشیدم ۱۳ سالم بود حالا عکسامو میبینم خندم میگیره

خدا تنها امیدمی 🌹امضای سال ۹۸ تیکر عروسیمه باردار نیستم ... م... 
2738

خز ترین حرکتم کلیپس بود 

کلیپس که چه عرض کنم بقچه

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  

کلیپس پفی 😭😭همه عکسامو پاک کردم 

هفته پیش شوهرم گفت بیا بهت عکس نشون بدم دیدم بالای ۳۰تا عکس تو لپ تاپش دارم همش با کلیپس 

وای عکسای بچگیم چه نکبتی بودم

شوهرم دید حالم بده مثلا خواست دلداریم بده گفت به خودت امید وار باش دو ،سه ساله خوشگل شدی😐😐😐

خدایا مرسی بابت همه لطفایی که درحقم کردی😍😍😍

ی مانتو سبز داشتم بلند و گشاد  روسری سبزمو هم دور سرم میپپیچیدم  ی رژ زشت صورتی  هم میزدم با ی کیلو سیبیل تازه احساس میکردم خیلی هم شاخم خودمو هم میگیرفتم ی بار اونقد خودمو  گرفتمو و با فیس و افاده راه میرفتم ک جلوی همه خوردم زمین  یکی نیس بگه اخه مجبور بودی خودتو شبه ننه ی یزید کنی  گردنمم اینهو زرافه تو اسمون هفتم بود  

ما از این تل های پهن می زدیم به سرمون , بعد می کشیدیم عقب و دوباره برمیگردوندیم جلو.

اینجوری جلوی موهامون پف میکرد ... شبیه اوشین می شدیم.

مد بود زمان ما   

یه زمان بعدش مد شده بود دو تا جوراب بپوشیم روی هم

یکی زیر می پوشیدیم یکی دیگه روش می پوشیدیم و تا می زدیم .... هر دو تاش دیده بشه.

2706