2726
عنوان

یه سوال دارم میشه بیایین

219 بازدید | 19 پست

کرم آبرسان خریدم . اولین باره. چجوری باید بزنم ؟ شب یا صبح؟ بعد اینکه رنگیه (مثل کرم پودر) چرا؟؟؟؟

اصلا آبرسان مگه برای رطوبت دهی پوست نیست . آرایشی حساب میشه؟

آبرسان رنگی نداریم!!!

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آبرسان آرایشی نیست که رنگی باشه

بعد هربار شستشوی صورت و قبل خواب و زیر آرایش مصرف میشه

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"

فکرمیکنم ارایشیه ک ابرسان هم هست

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی
پس چرا این رنگیه

فکر کنم کرمپودر آبرسان هست(یعنی کرمپودری که باعث خشکی پوست نمیشه و رطوبت پوست رو حفظ میکنه)

اسمشو تا حالا نشنیده بودم...مال کدوم کشوره؟

https://ruban.com/node/8057

این لینک رو ببین

آرایشی هست...اون آبرسانی که بعد سشت و شو و زیر آرایش و قبل خواب میزنن چیز دیگست

2706