2737
2734
عنوان

زندگی زناشویی...

| مشاهده متن کامل بحث + 599 بازدید | 27 پست
کلا ارتباط بینتون رو میگی یا رابطه جنسی منظورته؟؟اخه خیلیا میگن ک بعدازگذشت چن سال دیگه باهمسرشون وا ...

نه فقط روابط جنسی منظورمه... میدونی انگار یه تکرار بی مزه شده درسته واسه هم هنوز تازه ایم ولی کسل کننده شده یه تنوع درست و حسابی میخوایم مثل روزای اول ازدواج

ولله که شهر بی تو مرا حبس می شود.... 
یه چیزی هست بهش میگن role play، مثلاً شما یکی ازین لباس‌های سکس‌ی پرستاری میخرید بعد نقش بازی میکنید ...

یه بار ماهواره فیلم پو رن نشون میداد شانسی زدیم عین اینی ک میگی بود فرمالینه لباس پرستاری س ک سی پوشیده بود اخرشم به رابطه ختم شد

پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بی خیال بابا شما که زاییدی اونم الان زیر خرج زاییده همین که شب راه خونه را پیدا کنه بسه

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2731
نه فقط روابط جنسی منظورمه... میدونی انگار یه تکرار بی مزه شده درسته واسه هم هنوز تازه ایم ولی کسل کن ...

باهاش حرف بزن بگو من حس میکنم اینجوری تکراری شده توام همین حسوداری یانه؟اگ گف اره که بگو بیا مدلای دیگه انتخاب کنیم یا مثلا چی دوس داری بپوشم برات چه پوزیشنی دوس داری .خودتم خواسته هاتوبگو این ک خجالتم نداره شوهرته حقشه بدونه

پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘
همیشه آخرش خیره. 

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

باهاش حرف بزن بگو من حس میکنم اینجوری تکراری شده توام همین حسوداری یانه؟اگ گف اره که بگو بیا مدلای د ...

درسته حق با شماست ولی خوب میترسم فکر کنه ازش خسته شدم یا حس بدی بهش بده

2738
درسته حق با شماست ولی خوب میترسم فکر کنه ازش خسته شدم یا حس بدی بهش بده

نه اصلا این فکرونکن ببین لحن گفتنا فرق داره خودت شوهرتو بهترازهمه میشناسی یجوربگو ک ذره ای فکر دیگه نیادتوذهنش.میتونی حین رابطه بگی منم یه بارگفتم .خجالت میکشیدم ولی دیدم من اصلاحسی ندارم اونجوری و دردم میومد اونم خوشحال شد گف چرا زودترنگفتی دوس ندارم اذیت شی اونوقت واس منم هیچ لذتی نداره.اینم بگم شوهرمن زیاده روی نداره همه چیزش حتی رابطه خواستنش درحد تعادل پیش میره ولی وقتی رابطه داشته باشیم چندتا حالت عوض میکنه خودش.من اصن کاری ندارم اون دوس داره 

نه اصلا این فکرونکن ببین لحن گفتنا فرق داره خودت شوهرتو بهترازهمه میشناسی یجوربگو ک ذره ای فکر دیگه ...

منم اصلا دیگه هیچ حسی ندارم انگار فقط یه وظیفه ست

خانم جان اینجا جای همچین سوالی نیست !!!!!میبینین که همه دارن از احساسات و نوع و خواسته ها و فانتزی هاشون میگن سایت پره بچه های سن بلوغ و اقاست !!!اینارو باید خودتون فکر کنین !!شما شوهرتو بهتر از هرکسی میشناسی!!!

اما بچه ۳سالشه باید تو اتاق خودش یا جدا از شما بخوابه‌اگه خونتون ی خوابم باشه بچه تو‌پذیرایی بخوابه شما تو اتاق درم قفل کنین اینجوری دیگه کسی مزاحمتون نی