2726
عنوان

چالش بد ترین زن و مرد😂

419 بازدید | 42 پست

دی که دیدین چه جوری بودن 

اول خودم یه بار تو جمع خانوادگی نشسته بودیم فامیلای دورمون هم بودن زنه داشت با اعتماد به نفس قشنگ با ناز توضیح می داد یهو مرده با صدای بلند گفت چرا مزخرف می گی بعد خودش شروع کرد به توضیح اخ چقدر دلم یوخت همه به زنه و مرده یه جوری نگاه می کردن کا البته مرده عین خیالش نبود واقعا نمی دونم خدا چرا اینقدر بعضی مردا رو بی شعور افریده😒😂

هیچی درست نمیشه... مگه اینکه بخوای درستش کنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

يه كليپ ديدم يه زنه وسط خيابون شوهره رو گرفته بود به باد كتك😅

اطرافم نديدم همچين موضوعاتي بس همه لاكچري رفتار ميكنن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

😕😐خودم بدترین زن بودم ،بدترین مرد هم شوهر خاله معتاد زن بازم که دختر خالم بخاطر خیانتی ک پدرش جلو روش انجام میداد خودکشی کرد😐🐀

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.

برادرشوهرم هرچی دلش میخادبه زنش جلومامیگ...شوهرخواهرشوهرم کلا زنشوتوهیچ موضوعی ادم حساب نمیکنه فقط حرف خودشع

نیلوفر و باران در تو بود خنجر و فریادی در من،فواره و رؤیا در تو بود تالاب و سیاهی در من، در گذرگاهت سرودی دگر گونه آغاز كردم...

خودم زندگي سابقمو ميگم؛ سر مهموني افطاري كه مادرشوهرم داده بود كلي هم مهمون داشت از دانشگاه رسيده بودم خسته و كوفته اول كه شوهرم داد زد سرم كه كمك كن به خواهرم از صبح سرپاست(روزه نبودا) حالا كمك مامانش كرده بود منتشو سر من ميذاشتن، بعد كه رفتم آشپزخونه مشغول كار شدم شوهرم داشت با خواهرزاده اش بازي ميكرد بچه رو مينداخت بالا كه خواهرش داد زد چرا بچه امو بالا ميندازي ميترسه، اگه من بچه ي شما رو بالا مينداختم زنت يك متر دماغشو رو زمين ميكشوند(ما بچه نداشتيماااا)

حالا شوهرسابق نه گذاشت نه برداشت تو جمع با صداي بلند گفت زنم گوه ميخوره با مادرو پدرش😐😐😐

تازه بطري آبم كه دستش بود پرت كرد سمت من

خودم زندگي سابقمو ميگم؛ سر مهموني افطاري كه مادرشوهرم داده بود كلي هم مهمون داشت از دانشگاه رسيده بو ...

اخ  مردک عوضی روان پریش 😧

هیچی درست نمیشه... مگه اینکه بخوای درستش کنی
2706