2737
2734
عنوان

دیشب شوهرمو امتحان کردم ولی کاش نمیکردم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 305221 بازدید | 1348 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لازم باشه حرف جدایی و طلاق ومیزنم و بزرگترهارو پاشون و میکشم وسط...اخه این اولین بارش نیس آخرین بارش ...

نباید باسه؟؟؟؟ اعتماد ب نفس تو چقدر بالاست،،، شوهرت تشنه نگه میداری،،، میخوایی خائن نشه،،، خانم به جایی امتحان پاشو خودت درست کن حرصم گرفت،،،،، 

2728
نباید باسه؟؟؟؟ اعتماد ب نفس تو چقدر بالاست،،، شوهرت تشنه نگه میداری،،، میخوایی خائن نشه،،، خانم به ج ...

عزیزم یعنی منم که الان تشنه محبتم و ازین مرد سنگدل هیچ محبتی ندیدم برم با یکی دوست شم؟بخدا خیلیا اومدن دایرکتم پیوی م اما بلاک کردم خدا خودش شاهده...منم خیلی بدی دیدم ازشوهرم خیلی شما تو زندگی من نبودی گلم نمیدونی

گاهی گمان نمیکنی وخوب میشود...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود....
2738

شوهرت داره قشنگ میگه ک شما کم محلیش میکنی وتوجهی نداری بهش واونوقت شما میگی اون تشنس..خب تشنه نگهش ندار..شما این رفتارو داری اونم بدترازشما میشه

واسم ی صلوات میفرستی؟؟😍😍😍ممنونم دووستم

بهم پول نمیده دیشب چون رمز دومشو میدونستم 15تومن از کارتش برا ش ارژ گوشیم برداشتم پیام داده هرچی از دهنش درومده بهم گفته بخاطر 15تومن.عشق وحالش جای دیگه س و فحشاش و توهیناش بامن؟اگه هرکدومتون بودین چکار میکردین؟

عزیزم یعنی منم که الان تشنه محبتم و ازین مرد سنگدل هیچ محبتی ندیدم برم با یکی دوست شم؟بخدا خیلیا اوم ...

من نبودم،، ولی شدهرت گفته تو سرد شدی،، همین دیشب میگفتی بیا بالا نرو،،،، ببین چی میشد،،، حداقل برا زندگیت تلاش کردی،،،،، کجا میره شبها 

من نبودم،، ولی شدهرت گفته تو سرد شدی،، همین دیشب میگفتی بیا بالا نرو،،،، ببین چی میشد،،، حداقل برا ز ...

اصلا به حرف من نیس بهیچ عنوان..الان فهمیدم چون داره لاس میزنه شب نمیاد اینجا که لو نره..گوشیش قفل نمیشه میترسه

2706