2733
2734
عنوان

دیشب شوهرمو امتحان کردم ولی کاش نمیکردم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 305204 بازدید | 1348 پست
من مقصر نبودم اخه تو دعوا...دوسش دارم واقعا ..خب یه حرفایی بهم زده توهینایی بهم کرده که منم خواستم ب ...

این همه وقت ک برای امتحان کردن گذاشتی پیام میدادی دوستت دارم تو تکیه گاه منی زندگیا قشنگ تر نبود؟

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
منم امروز با شوهرم دعوام شد  رو صفحه موبایلش تو اعلانات یه چیزی بود از گوگل کروم  نوشته ب ...

وقتی فیلت ر شکن بزنه این سایتها میاد یا مثلا نرم افزاری که از گوگل استور بگیری تبلیغات این چیزا رو داره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین اگه بخوای شوهرت امتحان کنی دو حالت داره یا خیانت میکنه ک از نظر مردا ی کنجکاوی و شیطنته  ...

دقیقا میخواستم همینو بگم! افرین! طرف میگه بیا زنم قهره سرکار میخوابم! بعد یه زن ک بدون چشم داشت انچنانی فقط محتاج اغوش منه! به خودش مغرور هم میشه! 

دوتام بچه دارم بازم میخوانم ولی زنم قدر نمیدونه 

چ

2728
با تکرار این حرف صرفا این حق رو به همه مردا میدین که خیانت کنن، و به خانوما هم القا میکنین که همه هم ...

دقیقا.البته من بیشتر تو این سایت این مباحث رو زیاد دیدم که خیلی راحت این حق رو ب مردا میدن.....

دقیقا.البته من بیشتر تو این سایت این مباحث رو زیاد دیدم که خیلی راحت این حق رو ب مردا میدن.....

چون مردان اطراف شون اینطوری عادت کردن و از بچگی با این مسائل کنار اومدن و راحت ترین راه اینه که بگن طبیعیه!

اگه بخوان باور کنن طبیعی نیست، مجبورن قید مردهاشونو بزنن.

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
2738

خانوم خوب تمومش کن به روشم نیار چون هم واسه خودت بد میشع میتونه بهت تهمت بزنه هم اون کاررو یاد میگیره که راهش چیه بلاکش کن قهرتم تموم کن یکم به خودتو بچه ها برس خونه رو با وجودت گرم کن تو عاشقانه های زنانگی و مادریتو انجام بده اونم میاد سمتت

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
ای خدا نکشتت استارتر که خواب داره میکشتم نتونستم بخوابم از کنجکاوی اخه  این چه بازیه راه انداخت ...

چون شما با همسرت مشکل داری و بعد از مشکلات و حل نشدنش به این نتیجه رسیدی قرار نیست همه طرز فکر شما رو نسبت به هسراشون داشته باشن عزیزم......

واقعااااا ؟

اره به خدا خیلی ناراحتم زندگیم تباه شده دوتا بچه مدرسه ای دارم مادرم کمکم نمیکنه میگه بسوز و بسازمنم جونم  اصلا همسرم بهم محبت نمیکنه نه عاطفه ای نه رابطه .  .. 

همینجور زندگی میکنم تا بمیرم

یه عکس فرستادم براش و اونم دید و اینم اخرین پیامش بود ک فرستادم😢

چقدر سا ه ای این صد درصد فهمیده شمایی قشنگ معلومه از چت کردنش و طرض حرف زدنش مردا انقدر زرنگن که نگو

😍عاشقتم که😍
اونی که بدش میاد ازین کارا بلاک میکنه نه اینکه بشینه ور بزنه خیلی مسخرس خیییلی

استارتر واقعا رد دادی ها

این بدبخت که حرفی نزده بعدم وقتی تو با اونهمه کرم تو دوران قهر به اون تابلویی میری یهویی به طرف پیام میدی بعدم میگی من مکان جور میکنم  و هرجا بگی اجاره میکنم میام صیغه همه میشم خب خیلی ضایه ست طرف قشنگ شک کرده تویی

وگرنه مردی که کرم داشته باشه نمیره بگه به یه زن که عاشق زنمم و اون دوسم نداره و سال اول خوب بوده ک قهرم‌ و محل کارم و...

اون میخواسته حرفای دلش رو بگه بهت به طور غیر مستقیم

اگه از کار شدیدا مزخرف شما مبنی بر امتحان همسرت بگذریم شوهر خیلی آدم زرنگی ه👍👌

برو بفکر درست کردن رابطتتون باش نه کنکاش الکی و تابلو

2706