2726
عنوان

دیشب شوهرمو امتحان کردم ولی کاش نمیکردم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 305131 بازدید | 1348 پست
بش بگو اسلام گفته هر گهی میخاید بخورید باید از همسر اولتون اجازه بگیرید بعدشم این قضیه ک هی میگن اس ...

همینو یاد گرفتن دقیقا شوهر من هم بهم گفت اون دبگه خیلی مزخرفه تو کیفش مدام کاندوم داره بتش گفتم گفت اسلاام گفته حقمه متنفرم ازش...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استاتر خودت کردی پس انتظار بهتر از اینو نداشته باش

اگه به شوهرت بگه فقط دودش تو چشم خودت میره از ما گفتن بود

من اصلن درک نمیکنم امتحان کردن یعنی چی من تابحال بهش فکرم نکرده بودم چون برام بی معنی 

ادم باید طوری زندگی کنه که نخاد به این چیزا فکر کنه

این همه کتاب هست بخونید یا تو اینترنت کلی سایت هست که چیزای خوب گفته اونارو بخون علمتو بالا ببر

متاسفانه تمام این چیزا از سر این که ما ادما کارمون شده فقط گوشی بگیریم دستمون بریم تو ایسنتا چیزای خنده دار ببینیم اما بخایم ی مقاله روانشناسی بخونیم یا ی کتاب زورمون میاد من خودم به شخصه فهمیدم همه اتفاقای زندگی آدم از سر ندونستن و اینکه نمیخایم یاد بگیریم 

استاتر از همین امروز به خودت قول بده تغییر کنی تا زمانی که تو نخای تغییر کنی عمرا شوهرت تغییر کنه

از من گفتن بود دیدم که دارم میگم

موفق باشی

عزیزم باید امتحان میکردی تا بفهمی با چجور آدمی داری زندگی میکنی

آدم خودش رو که نمیتونه گول بزنه

دوستان عزیز وقتی همسرتون جواب تلفنتون رو نمیده و یا تلفنش خاموشه لزوما در حال خیانت نیست .شاید،گوشیش رو جایی جا گذاشته یا شارژ موبایلش تموم شده...وقتی یه خانم با تیپ خفن می بینی،لزوما اون آدم فاسد نیست ! ... وقتی توی سالن انتظار فرودگاه یه مرد سیه چهره لاغر رو میبینی که زیر چشمش گود رفته و داره چرت میزنه لزوما اون یه معتاد نیست. شاید یه آدم زحمتکشه که دوشبانه روزه نخوابیده و برای یه لقمه نون رفته اونور مملکت و خسته و کوفته برگشته... این که یه آدم توی کوچه داره دادو بیداد میکنه و بدو بیراه میگه لزوما آدم بی فرهنگی نیست،شاید اون روز سختی رو گذرونده،روزی که ممکنه برای هرکدوم از ما پیش بیاد.چه خوبه که راجع به دیگران و خصوصا دوستان خودمون راحت قضاوت نکنیم چون ممکنه راجع به خودمون هم همینطور قضاوت بشه... 🌺 
2728
بخدا همهههههه همینطورن  حتی سلیبریتیایی ک متاهل و بچه دارن

با تکرار این حرف صرفا این حق رو به همه مردا میدین که خیانت کنن، و به خانوما هم القا میکنین که همه همینن پس اشکال نداره و باید باهاش ساخت، مثل اینکه خیلیا فک میکنن شوهرشون بزنتشونم زندگی همینه و باید تحمل کنن، در حالیکه اصلا و ابدا همه همین طور نیستن، حتی اگه این اعتقادو دارین خاهش میکنم پیش خودتون نگهش دارین، همین افکار پخش میشه تو جامعه و ذهنیت ها رو خراب میکنه و به آدمای فرصت طلب اجازه میده هر گندی میخان بزنن به زندگی بقیه و بگن ذاته مرده نمیشه کاریش کرد😐😐

هرچی آرزوی خوبه مال تو 🤗

شوهرشون رو امتحان نکنن ک زندگیشون رو کاه بسازن؟!!!

من کلا مخالف این کارم یعنی میگم فبل ازدواج مطمعن شو بعدش چشمت رو ببند و بدبین نباش مگر اینکه مطمعن باشی

اماااا اگه شک کنی بخوای هیچ کاری نکنی خودت رو‌گول برنی ک‌وحشتناکه

یادم تورو فراموش..

معلومه ك نبايد بروش بياري 

چقدر تو ساده اي اخه ادم دست تو دهن شير گرسنه ميكنه 

الانم بروش بياري ميگه من ميدونستم تويي ميخواستم حرصت بدم 🤤🤤🤤🤤

خدايا ممنون كه هميشه حواست بهم هست 
معلومه ك نبايد بروش بياري  چقدر تو ساده اي اخه ادم دست تو دهن شير گرسنه ميكنه  الانم برو ...

استارتر دوستمون درست میگه اون هیچ وقت قبول نمیکنه،فقطمیگه میدونستم خودتی و ی چیزی هم طلبکار میشه

یه عکس فرستادم براش و اونم دید و اینم اخرین پیامش بود ک فرستادم😢

به نظرم بجا اینکه ناراحت بشی! برو ببین چیکار کردی ک حس میکنه دوسش نداری و.... 

اگر واقعا قهرید باهم با این کار فهمیدی که قهر کنی جات پر میشه! 

بعدم شوهرت فقَط چت کرده حرف بزنه! اگر نه تاحالا ادامه داده بود چتش رو! 

بچسب ب زندگیت! 

شمام اینقدر سریع رفتی سر اصل مطلب و اینقدر  مظلوم نمایی کردی ک معلومه سعی میکنه دلتو نشکونه! مردها دوست دارن حامی باشن! 

من هنوزم ک هنوزه یکی بهم پیام میده هیجان دارم دیگه شمام کقهر بودید! 

اونی که بدش میاد ازین کارا بلاک میکنه نه اینکه بشینه ور بزنه خیلی مسخرس خیییلی

وقتی قهرید یه نفر اومده یه رلست رفته سر بحث مکان! معلومه شک میکنه بهت! منم باشم ادامه میدم! 

که ب زنم بگم بیخود کردی امتحانم کردی  و بخاطر اینکارت دیگه باهات کاری ندارم! 

بدبخت رو احمق فرض کردی! اونم یه جوزی ک شک نکنی پیام داده! 

یعنی نگم بهش؟اومد و بجای من با یه دختر دیگه م گپ زد بگم بهتره که فکر کنه یکی امتحانش میکنه همش یا ای ...

شما بجای اینکه خودتو درست کنی میخوای اونو خراب کنی! 

مرد شکاک بده اما زن شکاک خیلی مکافاته ادم داشته باشه! بیخیال شو! 

با یکی دیگه حرف بزنه!  وقتی یه زنی میتونه شوهر ادمو از راه به در کنه یعنی زنه زنانگی بالاتری نسبت ب همسر اون مرد داره! 

2706