2726
عنوان

دیشب شوهرمو امتحان کردم ولی کاش نمیکردم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 305131 بازدید | 1348 پست
ب علاوه اینکه بی اعتمادی آفت زندگی مشترکه و هیچ انتهایی نداره ینی سر شکو تو زندگیت بگیری ب تهش نمیرس ...

این حرفا چیه یعنی چه؟ مردها ازادند برا یک سری کارها.... امثال شماها انقد رو دادین به مردا که هر غلطی دوس داشتن بکنن  تو هیچ  مملکتی انقدر فساد نیس به خدا ...زن و خدا خلق کرده برا صبوری 

...یه کم به خودتون ارزش بدید حرفم به استاتر نیس به اوناییه که حاضرن برابقای زندگیشون هر خفتی رو تحمل کنن  

آره خودمم دیگه واقعا دارم به همین نتیجه میرسم به تموم کردن رابطم جدی فکر کردم فقط این دلسوزیه رو باه ...

من 74 ام❤ 

اره حتمن تکلیفتو مشخص کن عزیزم انشالله یکی بهترینش نصیبت میشه ..البته ک بهترینشون با دایناسورا منقرض شد😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین قششششششنگ فهمیده تویی و خواسته اذیتت کنه

اتفاقا به نظر من اصلا نفهمیده و اونجا که گفته زنم دوستم نداره در واقعه داره مثل تمام مردای خیانت کار که عیب رو زنشون میزارن تا طرف توجیح کنن باهاشون رابطه برقرلر کنه داره میگه زنم دوستم نداره یعنی من هم کمبود محبت دارم قسنگ داره پا میده 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
منم اینطور فکر میکنم چون ده دقیقه بیست دقیقه بعدش کلی خرید کرده بود اومد خونه عکس العمل منو ببینه&nb ...

عزیزم همه مردا وقتی دارن یه غلطی میکنن نمیدونم از عداب وجدان یا هرچی دیگه خیلی مهربون با محبت میشن 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
2728
این حرفا چیه یعنی چه؟ مردها ازادند برا یک سری کارها.... امثال شماها انقد رو دادین به مردا که هر غلطی ...

اولا ک درست حرف بزن ما دعوا باهم نداریم دوما شما از حرفای من برداشت اشتباه کردی خانوم من ب هیچ وجه طرفدار خفت کشیدن نیستم فقط گفتم زات مردا تنوع طلبه گفتم خوبه این زاتشون ؟ تایید کردم؟ تو جامعه ما مردا ازادتر نیستن؟ من نگفتم باید اینطوری باشه اما هست درضمن صبر کردن با خفت خیلی فرق داره تاوقتی متوجه حرف کسی نشدین لطفا نظر ندین

ای خدا نکشتت استارتر که خواب داره میکشتم نتونستم بخوابم از کنجکاوی اخه  این چه بازیه راه انداختی اول که بنظر من شوهرت نمیدونسته تویی چون فرداش از عذاب وجدان چت با بیگانه برات وسایل خریده دوم اینکه گیریم شوهرت با یکی دیگم پیام بده خب بعدش؟مگه شوهره تو کیه؟واقعا توقع ما از مردا چقدر بالا رفته اخه مگه اونا چین؟!نصفه شب خر وپف  به قول دکتر انوشه بو گنده دهنشون شب ادمو میکشه گیریم سکسم با کسی بکنن ارضام بشن بعدش چی میشه؟چی عوض میشه؟نه شوهرت و نه اون زن همون جور که تو این سالها تو عوض نشدی عوض نمیشن همدیگرم دوس بدارن یا ندارن باز چی عوض میشه اصلن من بنظرم عشق ودوس داشتن خیییلی مسخرس همش کلکه تولیده مثله بخداااااااا.یه متن بود هیچ وقت یادم نمیره میگه نگران دزدیده شدن مرداتون نباشین مرده واقعی هیچ وقت دزدیده نمییشه اگر اون مرده واقعی باشه و تو رابطش با زنش متعهد باشه حالا شما هرجورم میخای باش اون شخصیت خودشو نگه میداره اگرم اهلش باشه که شما حوریم باشی میره پس نگران هیچی نباش خودت باش و بزار خودش باشه هیچیو هیچکسو وادار به کاری نکن عزیزم  ما اولین زن وشوهرا نیستیم که روهم تعصب داریم قبل مام خیلیا بودن حالا زیر خاکن روحاشونم هر کدوم دربه در شده یه جا رفته پس این مسخره بازیا رواصلا دیگه درنیار بنظر من که فردا پیر میشی از خودت عوقت میگیره والا میگی خنگ بودم این چیه که من امتحانش کردم تحفس اخه خودت بهش میگی برو زن بگیر راحت شم خخخخخخخخخخخخخخخخخ چقدر حرف زدماااااا شبتون شکلاتی من خودم باشوهرم کاری به هم نداریم یه مدته رو خودمم نمیزارم بیکارم والا خاس بیاد نخاسم نیاد چکارش کنم 

👈ﭘﺪﺭﻡ ﻣﯽ ﮔﻔﺖ" ﺯﻥ ﺑﺎﯾﺪ ﮔﺴﯿﻮﺍﻥ ﺑﻠﻨﺪ ﻭ ﭼﺸﻤﺎﻥ ﺩﺭﺷﺖ، ﺩﺍﺷﺘﻪﺑﺎﺷﺪ. "ﻭﻟﯽ ﻣﺎﺩﺭﻡ ﻧﻪ ﻣﻮﯼ ﺑﻠﻨﺪ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﻧﻪ ﭼﺸﻤﺎﻥ ﺩﺭﺷﺖ!ﻣﺎﺩﺭﻡ معﺘﻘﺪ ﺑﻮﺩ:" ﯾﮏ ﻣﺮﺩ ﻧﺒﺎﯾﺪ ﺯﯾﺒﺎ ﺑﺎﺷﺪ ﻭ ﺯﯾﺒﺎﯾﯽ ﺷﺎﯾﺴﺘﻪ ﯼ ﻣﺮﺩﻫﺎ ﻧﯿﺴﺖ،ﻣﺮﺩ ﻣﻨﺎﺳﺐ ﺁﻥ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺩﺳﺖ ﻫﺎﯼ ﺯﻣﺨﺖ ﻭ ﮔﻮﻧﻪ ﻫﺎﯾﯽ ﺁﻓﺘﺎﺏ ﺳﻮﺧﺘﻪ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ. "ﻭﻟﯽ ﭘﺪﺭﻡ ﺯﯾﺒﺎ ﻭ ﺟﺬﺍﺏ ﺑﻮﺩ، ﺩﺳﺖ ﻫﺎﯼ ﺯﻣﺨﺖ ﻭ ﮔﻮﻧﻪ ﻫﺎﯼ ﺁﻓﺘﺎﺏ ﺳﻮﺧﺘﻪ ﻫﻢ ﻧﺪﺍﺷﺖ!ﻫﯿﭻ ﮐﺪﺍﻡ ﺍﺯ ﺁﻥ ﻫﺎ ﮐﻨﺎﺭ ﻫﻢ ﺧﻮﺷﺒﺨﺖ ﻧﺒﻮﺩﻧﺪ،ﭼﻮﻥ ﺫﻫﻨﯿﺘﺸﺎﻥ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﺟﻨﺲ ﻣﺨﺎﻟﻒ، ﺑﺎ ﺟﻨﺲ ﻣﺨﺎﻟﻒ ﺯﻧﺪﮔﯿﺸﺎﻥ، ﺩﺭ ﯾﮏ ﺗﻀﺎﺩ ﮐﺎﻣﻞ ﺑﻮﺩ! ﭼﻮﻥ ﻫﺮﮔﺰ ﻧﮕﻔﺘﻨﺪ:" ﺯﻥ ﺑﺎﯾﺪ ‏« عﺎﺷﻖ ‏» ، ﺑﺎﺷﺪ ﻭ ﻣﺮﺩ ‏«ﻻﯾﻖ ‏» ﺍﯾﻦ عﺸﻖ . "" عﺸﻖ " ﺭﺍ، ﺍﯾﻦ ﻭﺍﺟﺐ ﺗﺮﯾﻦ ﺭﺍ، ﺳﺎﻧﺴﻮﺭ ﮐﺮﺩﻧﺪ!ﻣﻦ ﺳﺎﻝ ﻫﺎﯼ ﺳﺎﻝ ﺩﺭ ﻣﯿﺎﻥ ﺧﺮﺍﻓﻪ ﺟﻨﮕﯿﺪﻡ ؛ ﺗﺎ ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﮐﻪ:ﺑﺪﻭﻥ " عﺸﻖ " ؛ ﻧﻪ ﮔﯿﺴﻮﺍﻥ ﺑﻠﻨﺪﻡ ﺯﯾﺒﺎ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺑﻮﺩ ﻭ ﻧﻪ ﭼﺸﻤﺎﻥ ﺩﺭﺷﺘﻢ ...ﻭ ﻧﻪ ﺍﯾﻦ ﮐﻪ ﻣﺮﺩﯼ ﺑﺎ ﺩﺳﺘﺎﻥ ﺯﻣﺨﺖ ﻭ ﭼﻬﺮﻩ ﺍﯼ ﺁﻓﺘﺎﺏ ﺳﻮﺧﺘﻪ،ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﯽ ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﻀﻤﯿﻦ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ.       
ای خدا نکشتت استارتر که خواب داره میکشتم نتونستم بخوابم از کنجکاوی اخه  این چه بازیه راه انداخت ...

جدی برای منم سواله

مرد بره با کسی رابطه برقرارکنه بعدش چی میشه؟ چی تغییر میکنه

خودم همیشه ازین مساله میترسم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بهترین کار اینه مثل من اینستا همسررا خودتون بسازین رمزو داشته باشین تو‌گوشی خودتونم‌واردش کنین اینجوری اینستاشو‌چک‌کنین😁

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻
2706