2737
2734
عنوان

دیشب شوهرمو امتحان کردم ولی کاش نمیکردم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 305214 بازدید | 1348 پست
بچه ها اینستاگرام خیلی بده؟؟؟؟  شوهرم اینستا داره ولی من ندارم بلدم نیستم باهاش کار کنم اگه این ...

چیز خاصی نیس عزیزم منم ندارم شوهرم داره همین امشبم گوشیش دستم بود همه چیشو دیدم تمام فالوورهاش همه چی یچیم نبود البته از سر شک اینا ن کلن میخواستم سرگرم شم توهم همین کارو کن هم خیالت راحت میشه هم کلن سر درمیاری از اینستا

چیز خاصی نیس عزیزم منم ندارم شوهرم داره همین امشبم گوشیش دستم بود همه چیشو دیدم تمام فالوورهاش همه چ ...

منم بدم میاد کاش خراب شه بسته  بشه دیدم و زیاد مچش گرفتم

خدایا شفام بده ...حق من این نیست...تو رو به امام رضا قسم شفا بده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

این کار حماقته، اگه با هنری دنبال این باش که اعتماد بنفستو ببری بالا رابطتونو شیرین کن... چقدر شیطون ...

میدونم منم موافق این کار نیستم اما خیلی مشکوکه مطمئنم داره بهم یه دروغی میگه همش میگه سرم شلوغه وقت ندارم چت کنم باورت میشه مثلا سه چهار روز هیچ خبری ازش نمیشه؟ حتی حالمو نمی‌پرسه جوابمو نمیده بعد میگه سرم شلوغ بود 😐 اگه از الان دروغ میگه باید بفهمم آیندمو بخاطرش خراب نکنم

تا وقتی شک نباشه امتحان هم نیست

بنظرم حداقلش این بود که زودتر متوجه شدی

هیزی و هرزی توجیه نداره 

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
2728
منم بدم میاد کاش خراب شه بسته  بشه دیدم و زیاد مچش گرفتم

خب از همه چی میشه بد استفاده کرد..

منظورم کلن اینکه ک دوستمون فک نکنه هرکی اینستا داره ینی کاسه ای زیر نیم کاسس..

البته من خودمم اینو قبول دارم ک اینستا بشدت جنبه میخاد خیلیا ندارن جسارت نباشه ب شما و بچها کلی میگم

ممنون از همتون ک راهنماییم کردین من برم بخوابم از سردرد دارم میمیرم تا فردا ببینم چی میشه شاید حالمم ...

شبت بخیر😘 دیگه غصه نخور من که هنوزم میگم فهمیده خودتی نگران نباش

میدونم منم موافق این کار نیستم اما خیلی مشکوکه مطمئنم داره بهم یه دروغی میگه همش میگه سرم شلوغه وقت ...

خب این رفتارش کلن داره نشون میده بدردت نمیخوره عزیزم اصن نیاز ب امتحان نیست ..

مردا تو ازدواج تعهد ندارن حالا میخوای تو رفاقت داشتع باشن😕 

منم میخوام اینوبدونم نصب میکنم میدم دوستم باهاش چت کنه که تابلونشه

نكنين بابا اصلا اينكارارو

از شوهرتون مطمئن نيستين اونوقت از دوستتون مطمئنين؟؟؟؟من چن نفرو ديدم دادن به دوستاشون براي امتحان كردن دوست رابطه ي عاشقانه ريخته با شوهر يا دوست پسر طرف

اصصصصصصصلا نكنين اينكارو

ممنوعه رو هم ديدي؟؟اونجاهم همچين موضوعي داشت زن داد دوستش شوهرشو امتحان كنن عاشق هم شدن

‏احترام به عقاید یعنی من به محدودیت هایی که برای خودت گذاشتی احترام بگذارم نه به محدودیت هایی که میخواهی برای من بگذاری!
2738
خب این رفتارش کلن داره نشون میده بدردت نمیخوره عزیزم اصن نیاز ب امتحان نیست .. مردا تو ازدواج تعهد ...

همه همین حرفو میزنن😞 ولی نمیدونم چرا همش دلم براش میسوزه هی پیش خودم فک میکنم شاید واقعا راست میگه وقت نداره الان چندروزه باهاش قهر کردم عذاب وجدان گرفتم

همه همین حرفو میزنن😞 ولی نمیدونم چرا همش دلم براش میسوزه هی پیش خودم فک میکنم شاید واقعا راست میگه ...

ببین عزیزدلم پسری ک دوستت داشته باشه محاله از حالت بی خبر بمونه از سر دلسوزی زندگیتو داغون نکن این دل سوزی و مهربونیتو بزار واسه کسی ک واقعا عاشقتع و برات وقت میزاره ..

خیلی از رفتارا تو دوران رفاقت هشدار دهندن و اینی ک گفتی دقیقن خودشه ..

حرفامو باور کن عزیزم فکرم نمیکنم خیلی تفاوت فکریو سنی داشتع باشیم من دهه هفتادیم ما هفتادیا دیگ کرم همین چیزاییم 

بچها به نظرتون متم‌از اینستا دوس پسرمو امتحان‌کنم؟

در تاریخ ۹۹/۹/۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد و در تاریخ ۹۹/۹/۲۸ او خیلی پشیمان خواهد شد و برایم‌زاااار خواهد زد ولی من انقدر شاد خواهم بود که اورا ذره ای هم نخواهم‌خواست!
ببین عزیزدلم پسری ک دوستت داشته باشه محاله از حالت بی خبر بمونه از سر دلسوزی زندگیتو داغون نکن این د ...

آره خودمم دیگه واقعا دارم به همین نتیجه میرسم به تموم کردن رابطم جدی فکر کردم فقط این دلسوزیه رو باهاش کنار بیام دیگه تمومش میکنم این مردا یه آدمای مارموزین یه مظلوم بازیایی درمیاره آدم دلش کباب میشه😂 ممنون از حرفات آره من 71 هستم

2706