2733
2734
عنوان

دیشب شوهرمو امتحان کردم ولی کاش نمیکردم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 305186 بازدید | 1348 پست

شوهرت شک کرده که تویی... اخه زنی که میخواد بیاد با یه مرد دوست بشه انقدر رک , اول کاری میره سر اصل مطلب و بعدش هم انقدر ببخشید و مزاحم شدم راه میندازه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟  خیلی مصنوعی و تابلو بودی! 

دقیقا حرفتو قبول دارم دوستای خودم نذاشتن و کلی نصیحتم کردن ولی کاش گوش میکردم

بیا همین الان ول کن، اصلا فراموشش کن، با اولین دوست دارمی که بهت بگه همش از یادت میره، بیا شاد باش

بسم الله الرحمن الرحیم "والله ینقذ العظیم"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

گیریم ک اصلا متوجه نیستن ک شما پیام دادیت ،از صحبتی ای آقا پر واضح هست ک ب شما علاقمندن خلا عاطفی و روحی دارن سخت کمبود محبت دارن،عزیزم شما خانم  خونه ایی ومادر دو فرزند ب بچه هات فک کن از خود گذشتگی کن از همسرت کنجکاوی که کردن بگذر،با دوبچه نمیشه جدا شدو اگه ب روش بیاری حرمت از   میره سخت میشه ادامه ی زندگیت.

ب نظر منم شما کار درستی نکردی عزیزم 

گاهی تو زندگی لازمه ادم ی چیزاییو ندونه و سرک نکشه 

واسه ارامش خودتو زندگیت لازمه ..

چون بدونی اکثر مواقع هیچ کاری ک نمیتونی بکنی هیچی زندگیتم جهنم میشه..

فقط حواستو ب زندگیت جم کن و بقول دوستمون بیشتر ب شوهرت نزدیک شو ببین گلم مردی ک از زنونگی همسرش تو خونه سیراب باشه هیچوقت سراغ بیرون نمیره ب غیر از تعداد کمی ک بیمار محسوب میشن ک انشالله ک حتمن ک شوهر شما ازون دسته ادمها نیس پس سیاستهای زنونه یاد بگیر و گرم زنو زندگیش کن

2738
ولی باید از درون ادمها با خبر شد باید بدونیم باکی زندگی میکمیم من هم تو.کیفش فضولی کردم کاندوم و قرص ...

عزیزم ....خیلی سخته 

خدایا شفام بده ...حق من این نیست...تو رو به امام رضا قسم شفا بده

ب علاوه اینکه بی اعتمادی آفت زندگی مشترکه و هیچ انتهایی نداره ینی سر شکو تو زندگیت بگیری ب تهش نمیرسی.. بعدش عزیزم تابوده همین بوده مردا ازاد بودن برای یکسری کارها و هیچ کاریشم نمیشه کرد این زیر ابی رفتنا زاتا تو طبیعت مردهاس عزیزم نکه توجیح کنما ن ولی زن ی طبیعتی داره مرد ی طبیعتی من درکت میکنم خودمم ی زنم شوهر دارم فکرشم سخته اما چاره چیه زنو خدا خلق کرده برای صبوری

اره قهریم با امشب چهارشبه

فاصله بینتون رو یکی دیگه پر میکنه اشتباه نکن قهر نکن خرفاتو بزن ولی نذار بینتون فاصله بیفته

خدایا شفام بده ...حق من این نیست...تو رو به امام رضا قسم شفا بده

خب ب این نتیجه رسیدم ک استارتر اصلا ب حرف اینهمه ادم ک میگن داری اشتباه میکنی گوش نکرد و کار خودشو کرد تا اینجاشم کلی ضربه ب خودشو خانوادش زد ی لحظه ب بچه هاش فکر کرد؟خودش رفتار درستی با شوهرش داره ک حداقل شب برگرده خونه؟خیلی متاسف شدم ازین همه حماقت ی زن ک باید عاقلانه تصمیم بگیره ولی همچیو راحت ب باد میده..اینارو گفتم ک هممون ی تلنگر بخوریم و دست از امتحان و این حرفا برداریم تو رو خدا با زندگی خودتون الکی بازی نکنین اگر خیلی اوضاعتون خراب بود وارد این ماجراها بشید...چقد ناراحتم ...همسرشم کاملا میدونه خوده استارتره اه گند زده شد ب رابطشون.امیدوارم حل بشه شبتون بخیر

2706