2737
2734
عنوان

دیشب شوهرمو امتحان کردم ولی کاش نمیکردم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 305214 بازدید | 1348 پست

مگه شوهرت پسر پیغمبره ک امتحانش کنی سربلند ازش بیاد بیرون؟ غصه نخور همه پا میدن یا کم یا زیاد. من و مامانم خونه خالم بودیم دختر خالم ز زد ب خونمون بابام گوشی رو برداشت دختر خالم صداشو عوض کرد گفت زن و بچه داری میگفت اره ولی از زنم جدا شدم و.... باهاش قرارم گذاشت جای سینما. ما ک  ترکیدیم از خنده. اسم بابام محمده انقد بهش محمد جووون محمد جوووون گفت ک بابام خدابیامرز ذوق کرد   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هنو اشنا نشدی بهش گفتی مکان از خودم تابلو هست که 

شوهرت شاید نفهمیده باشه خودتی اما میدونه که اشنایی

شاید فک میکنه از رفیقاشه سرکارش گذاشته

پناه میبرم به خدا از اندوهی که قلبم را در سکوت میخورد...
2728
اره بابا..میگفت بهش شک کرده بودم گفتم ببینم پامیده یانه دیدم بلهههه ...دوستمم قشنگ رفته بود شهرستان ...

آره دیگه نتونسته بندازه گردن دوستش گفته دونستم تویی چت کردم

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
2738

من به شوهرم خیلی اعتماد دارم و اینو به دوستم گفتم که دست از پا خطا نمیکنه بهش مطمعنم گفت به هیچ مردی اعتماد نکن😐😐😐انقدر برام صحبت کرد که تصمیم گرفتم امتحانش کنم قرار شد برام گوشی و سیمکارت بیاره که دوستم براش کاری پیش اومد گفت فردا میام پیشت..فرداشم شوهرم تو سالن پاش و سرش ضربه خورد اسیر بیمارستان و پا دردش بودیم😑😑😑😑قضیه ی امتحان رو هواس...نمیدونم کارم درسته یا نه..امتحان کنم یا نه 😟😟😟😟😟

امتحان کردن مال خداست شوهر ک هیچ دوستاتونم امتحان نکنید چون تو ذوقتون میخوره

من که امتحان نکردم...ضربه خوردم و تو ذوق ام خورده ..میدونی خسته شده بودن از بس نقاب داشتن گفتن خودی نشون بدن:)

2706