2726
عنوان

بچه داری و کار

279 بازدید | 35 پست

خانما من کارمند بودم الان دخترم ۱۳ ماهشه و واقعا دارم تو خونه دیونه میشم یه مدت گلسر درست میکردم زیاد فروش نداشت به نظرتون چیکار کنم که هم به دخترم برسم هم حوصله ام سر نره

ترشی و مربام خوبه

کار تو مهد کودکم عالیه

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
کار توی مهد کودک تخصص نمیخواد ؟

دوره داره

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

نمد دوزی کن

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
خونه به این خوبی 😑

نهههه منم‌دیوونه میشم خیلی افسرده میشم

نمیدونم نظر همسرتون در مورد کار کردن شما چیه ولی خانمهای زیادی هستند که هم کار میکنن هم بچه دارن. اگر قوم و خویشی دارین که بتونه روزا ازش نگهداری کنه که چه بهتر وگرنه میتونید یه مهدکودک معتبر بذاریدش. شاید بعضیا بگن وای بچه گناه داره ولی بچه توی مهدکودک اجتماعی میشه. با دیگران ارتباط برقرار کردن رو یاد میگیره کلی چیز یاد بچه ها میدن. ولی مادر چکار میکنه فوقش دو تا بازی کنه با بچه. مربیهای مهد باز چیزایی بلدن که به بچه ها یاد بدن و با بچه های دیگه به بچه خوش هم میگذره و اذیت نمیکنه تو خونه مادرشو.

الملک یبغی مع الکفر ولا یبقی مع الظلم از پیامبر اکرم (ص) ترجمه: حکومت با کفر باقی می‌ماند ولی با ظلم نمیماند.
2706