2410
2553
توی اینترنت weed card رو سرچ کن.

A medical cannabis card or medical marijuana card is a state issued identification card that enables a patient with a doctor's recommendation to obtain, possess, or cultivate cannabis for medicinal use despite marijuana's lack of the normal Food and Drug Administration testing for safety and efficacy.

A medical cannabis card or medical marijuana card is a state issued identification card that enables ...

این کارت مربوط به کازینو هستش

اصرار به داشتن اطلاعات نداشته باشیم،،،، 

۱۶۲.۵ وزن  هدف ۱۶۲ راضیم ازت،،، دیوونه ی دوست دشتنی از دلم کاش نری خواستی کم باش ولی باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
این یه نمونه وید کارته

ببینید خانم دکتر کجای این کارت نوشته وید کارت؟؟

شاید در بین مصرف کننده ها معروف شده باشه به ویدکارت

مثل اینکه در ام ام تی چند نوع دارو داریم

و بین بیماران این گروه و چیزایی ک واسشون تجویز میشه بنام اصلی دارو بیان نمیشه،،،،

یا

دارو چندین اسم داره،،،،

یا

حتی گیاه

اما اون وید کارت اسم تجاری هستش برای فروش بیشتر

شنیدم در بازی ها و کازینوها فروخته میشه

۱۶۲.۵ وزن  هدف ۱۶۲ راضیم ازت،،، دیوونه ی دوست دشتنی از دلم کاش نری خواستی کم باش ولی باش
ببینید خانم دکتر کجای این کارت نوشته وید کارت؟؟ شاید در بین مصرف کننده ها معروف شده باشه به ویدکارت ...

weed card اسم افیشالیش نیست که با این عنوان فروش بره ... اصلش medica cannabis card هست ... که تیپیک به کانابیس میگن گل یا وید یا هرچی.... میشه وید کارت پس یا همون کانابیس کارت... برای مصارف پزشکی

weed card اسم افیشالیش نیست که با این عنوان فروش بره ... اصلش medica cannabis card هست ... که تیپیک ...

موفق باشید

2714