2726
یعنی چی آخه

یه کارت که معتادا یا مریضا دارن که می تونن باهاش مخدر بخرن 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم از گل یا همون ماری جوانا تو بعضی کشورا به عنوان درمان پزشکی استفاده میکنند در ابن صورت مجازی مصرف کنی و‌پلیس کاری بهت نداره باید این کارت همراهت باشه کلا به گل در صورتی که استفاده پزشکی داشته باشه کانابیس میگن امروز هم مراسم فورتونی هست 😁

تو زندگی مجبور نیستی به هیچکسی راجع به چیزی جواب پس بدی به غیر از وجدانت ،اینو هیچوقت یادت نره😇

تو بعضی از کشورا استفاده از ماری جوانا یا گل قانونیه و تحت نظارت دولت توزیع میشه یه چیزی تو مایه هایی همون کوپن تریاک خودمون که قبل از انقلاب به بعضی میدادن

توجه توجه- من آقا هستم - آخشاو
2728
عزیزم توی امریکا و اروپا کسانی که زیر نظر دکتر ماریجوواتا و علف و گل مصرف میکنن یه کارت مخصوصی دارن ...

آمریکا بیشتر ایالت هاش و خیلی کشورهای اروپا وید قانونیه خرید و فروشش

مراسم چی؟

420یا همون فورتنی که همه کسایی که وید مصرف میکنند تو یه فستیوال دور هم جمع میشن شمارش معکوس میکنند با شروع مراسم  همشون گل میکشن تو نت بزن از مراسمش فیلمای زیادی هست کلی دود بالا سرشونه خیلی باحاله😀

تو زندگی مجبور نیستی به هیچکسی راجع به چیزی جواب پس بدی به غیر از وجدانت ،اینو هیچوقت یادت نره😇
آمریکا بیشتر ایالت هاش و خیلی کشورهای اروپا وید قانونیه خرید و فروشش

توی اینترنت weed card رو سرچ کن.

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      
بله مطمئنم ...این کارت رو به کسانی که تحت نظر پزشک ماری جوانا میکشن داده میشه تو کشورهایی که ممنوعه

ظاهرا چیزی یا کارتی با این نام که مجوزی باشه برای مصرف قانونی وجود خارجی نداره

۱۶۲.۵ وزن  هدف ۱۶۲ راضیم ازت،،، دیوونه ی دوست دشتنی از دلم کاش نری خواستی کم باش ولی باش
2706