1232
1226

رژیم حضوری ورژیم اینترنتی

درمان چاقی موضعی با دستگاه (ویژه خانم ها)

رژیم درمانی برای:

چاقی- دیابت - کبد چرب- افزایش چربی خون

رژیم بارداری- رژیم شیردهی- تخمدان پلی کیستیک

کلیک کنید

مراسم چی؟

420یا همون فورتنی که همه کسایی که وید مصرف میکنند تو یه فستیوال دور هم جمع میشن شمارش معکوس میکنند با شروع مراسم  همشون گل میکشن تو نت بزن از مراسمش فیلمای زیادی هست کلی دود بالا سرشونه خیلی باحاله😀

تو زندگی مجبور نیستی به هیچکسی راجع به چیزی جواب پس بدی به غیر از وجدانت ،اینو هیچوقت یادت نره😇
1156
بله مطمئنم ...این کارت رو به کسانی که تحت نظر پزشک ماری جوانا میکشن داده میشه تو کشورهایی که ممنوعه

ظاهرا چیزی یا کارتی با این نام که مجوزی باشه برای مصرف قانونی وجود خارجی نداره

۱۶۲.۵ وزن  هدف ۱۶۲ راضیم ازت،،، دیوونه ی دوست دشتنی از دلم کاش نری خواستی کم باش ولی باش
1233
توی اینترنت weed card رو سرچ کن.

A medical cannabis card or medical marijuana card is a state issued identification card that enables a patient with a doctor's recommendation to obtain, possess, or cultivate cannabis for medicinal use despite marijuana's lack of the normal Food and Drug Administration testing for safety and efficacy.

و حسرت تو را و بو کشیدن و عمق فاجعه تو را ندیدن
A medical cannabis card or medical marijuana card is a state issued identification card that enables ...

این کارت مربوط به کازینو هستش

اصرار به داشتن اطلاعات نداشته باشیم،،،، 

۱۶۲.۵ وزن  هدف ۱۶۲ راضیم ازت،،، دیوونه ی دوست دشتنی از دلم کاش نری خواستی کم باش ولی باش
1167
این یه نمونه وید کارته

ببینید خانم دکتر کجای این کارت نوشته وید کارت؟؟

شاید در بین مصرف کننده ها معروف شده باشه به ویدکارت

مثل اینکه در ام ام تی چند نوع دارو داریم

و بین بیماران این گروه و چیزایی ک واسشون تجویز میشه بنام اصلی دارو بیان نمیشه،،،،

یا

دارو چندین اسم داره،،،،

یا

حتی گیاه

اما اون وید کارت اسم تجاری هستش برای فروش بیشتر

شنیدم در بازی ها و کازینوها فروخته میشه

ببینید خانم دکتر کجای این کارت نوشته وید کارت؟؟ شاید در بین مصرف کننده ها معروف شده باشه به ویدکارت ...

weed card اسم افیشالیش نیست که با این عنوان فروش بره ... اصلش medica cannabis card هست ... که تیپیک به کانابیس میگن گل یا وید یا هرچی.... میشه وید کارت پس یا همون کانابیس کارت... برای مصارف پزشکی

و حسرت تو را و بو کشیدن و عمق فاجعه تو را ندیدن
weed card اسم افیشالیش نیست که با این عنوان فروش بره ... اصلش medica cannabis card هست ... که تیپیک ...

موفق باشید