2733
2734
عنوان

جشن تولد متفاوت😑😊

580 بازدید | 34 پست

سلام خانوما تولد بچه هام ۳ هفته دیگست متاسفانه همون تاریخ همسرم برای کار خارج از کشوره  هنوز به بچه هام نگفتم بنظرتون چطوری واسشون تولد بگیرم که بهشون خوش بگذره 

درضمن میخواستم مثل پارسال سر تمرین موسیقی براشون تولد بگیرم ولی ماه رمضونه ممکنه وجه خوبی نداشت باشه

برین خونه مامان جون

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

شماخیلی لاکچری هستین   ماعقلمون به اونجاها قدنمیده😆😆😆😆

اعصابم خراب میشه😡 کاش نینیسایت این قابلیتوداشت میشد باپشت دست همچین  زد دهن بعضیارو سرویس کرد  یاحداقل تیکه تیکه شون کرد   😈  مسئولین رسیدگی کنن لطفا...  این چه وضعشه واقعا؟؟؟؟     اه مرسی😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اوووو چه لاکشری😁

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
2738

به نظرم  یه جور وانمود کن که خاطرت نیست یه زمین بازی  یا رستوران رزرو کن دوستاشون رو  هم از قبل دعوت کن انجا باشن 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
به نظرم  یه جور وانمود کن که خاطرت نیست یه زمین بازی  یا رستوران رزرو کن دوستاشون رو& ...

اخه دوستاشون چون مدرسه تعطیل میشه ممکنه نیان بعد دختر و پسرن کنترلشون سخته بچه های گروه موسیقی هم سن شون بیشتر از بچه های منه 

اخه دوستاشون چون مدرسه تعطیل میشه ممکنه نیان بعد دختر و پسرن کنترلشون سخته بچه های گروه موسیقی هم سن ...

خوب چیزی نیست که خیلی دوست داشته باشن اون رو براشون بخری به عنوان کادو سورپرایزشون کنی ؟؟ یه جشن کوچولوی خانوادگی هم بگیر 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2706