2737
2734
عنوان

همفکری نیاز دارم.لطفا بیاید ....

| مشاهده متن کامل بحث + 259 بازدید | 22 پست

به نظرم دخالت نکنین به مادرشم نمیخاد چیزی بگین فقط وقتی میان برین تو خونه و درم ببندین، حتی اگه مادر یا مادربزرگش چیزی گفتن بگین بچه ها با هم نمیسازن دعواشون میشه بهتره جدا باشن

هرچی آرزوی خوبه مال تو 🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانمی نزار بچه هات باهاش بازی کنن سمت بچه هات امد دعواش کن ....وسایلاتم دم دس نزار ..مقصر بچه نیس....اون بچه بدون بزرگتر بدون تربیت بزرگ شده...اخلاق خانوادشو برداشته پس مراقب خانوادشم باش 

خانمی نزار بچه هات باهاش بازی کنن سمت بچه هات امد دعواش کن ....وسایلاتم دم دس نزار ..مقصر بچه نیس... ...

شوهرم قبلا بهم میگفت اینا نرمال نیستن

اما چون کلا شوهرم آدم خیلی سخت و گیریه میگفتم از روی حساسیتش میگه

امروز واقعا به حرفش رسیدم

2731

اصلا دنبال اثبات کارای دختره نباشید. تربیت بچه و حل مشکلات روانیش وظیفه شما نیست. به خانواده شم که گفتید دیگه اصلا دنبال نکنید همونطور که گفتم فقط بچه هاتونو ازش دور نگه دارید.

الملک یبغی مع الکفر ولا یبقی مع الظلم از پیامبر اکرم (ص) ترجمه: حکومت با کفر باقی می‌ماند ولی با ظلم نمیماند.
شوهرم قبلا بهم میگفت اینا نرمال نیستن اما چون کلا شوهرم آدم خیلی سخت و گیریه میگفتم از روی حساسیتش ...

اره خب معلومه دگ....بچه هم از بزرگترش یاد میگیره...چقد اشغال الکی قسم خورده حالم بهم خورد

2738