2737
2734

یه اتفاقی توزندگیم افتاده غمش...حسرتش ..تاآخرعمرم توزندگیم میمونه...

خیلی روحیموبهم میریزه....اصانمیدونم چیکارکنم

راجب به سوال عنوانت مگه خبرمرگمون چاره دیگه ایم داریم جز تحمل 😐

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کنار نیومدم تو طول روز ایقد افسرده میشم ک ب جنون میرسم ولی اون طرفی ک باعثش شده خیلیی شاد و مشغول تفریحه

تنها غرور است که انسانیت را به باد می‌دهد. ما از مشتی خاکیم و به آن برمی‌گردیم.
2738
چقدبایدبگذره؟!الان حدودا4ساله...نمیتونم باهاش کناربیام

پس این یعنی هنوز تحملشو داری

هروقت تحملت تموم شد و حس کردی دیگه کاری نمیتونی بکنی انقدر بی حس میشی که

ولی این بی حسی از همشون بدتره حتی نمیتونی گریه هم بکنی و فقط تو میمونی و یه بغض ناتموم

چقدبایدبگذره؟!الان حدودا4ساله...نمیتونم باهاش کناربیام

اگه قضیه عشق و عاشقیه توروخدا بیخیال شو ارزش نداره. اگه درمان داره سعی کن اروم بشی بطریقی

من به تمام خواسته هام رسیدم. خدایا شکرت😍
پس این یعنی هنوز تحملشو داری هروقت تحملت تموم شد و حس کردی دیگه کاری نمیتونی بکنی انقدر بی حس میشی ...

پس یجورایی هیچ وقت عادی نمیشه!!!یه وقتایی میگم کاش برمیگشتم ب دوران دبستانم

پس این یعنی هنوز تحملشو داری هروقت تحملت تموم شد و حس کردی دیگه کاری نمیتونی بکنی انقدر بی حس میشی ...

عزیزم ترسیدم حالا چرا اینقدر شدی😣😣چی شده بابا. هیچی ارزش نداره واللا

من به تمام خواسته هام رسیدم. خدایا شکرت😍
2706