2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
امتحانش قطعا ضرر نداره ... قم هستی ؟؟

شماره شو می تونید بدید و اینکه کجای قمه

شما جواب گرفتید

خانم خوشگل ها دعا کنید دو قلو های من شفا بگیرن منم دعا میکنم خدا به ههمه که در انتظار کوچولو ان یه ناز خوشگل شو بده به همه مجرد ها هم یه همدم خوبه شو بده   
شماره شو می تونید بدید و اینکه کجای قمه شما جواب گرفتید

من مشکل خاصی نداشتم  ولی اطرافیانم رفتن بعضیها جواب گرفتن بعضی نه 

مهم اینه طول درمان رو تحمل کنی 

خیابون چهار مردان روبروی گذرخان

تلفن ۰۲۵۳۷۷۲۴۲۸۶

ببین اگه یه روز فقط یه روز زودتر تاپیک میزدی دیروز دوستم نوبت ش و داد و نمی خواست بره ..میدادم بهت..حالا هم نوبت گیر آوردم اینجا بهت میگم 

ولی دکتر نیلی آقاست تو کرج تعریفش رو خیلی خیلی شنیدم و دونفر با مشکل تنبلی تخمدان رو میدونم که با یه نسخه درمان کرد یکی شون بعد نه سال بچه دار شد و البته بعدش زایید پشت هم   

2738
ببین اگه یه روز فقط یه روز زودتر تاپیک میزدی دیروز دوستم نوبت ش و داد و نمی خواست بره ..میدادم بهت.. ...

دوستتون واسه دکتر پیوس نوبت داشت

خدایا مواظب تو دلیم باش 
من مشکل خاصی نداشتم  ولی اطرافیانم رفتن بعضیها جواب گرفتن بعضی نه  مهم اینه طول درمان رو ...

ممنونم

خانم خوشگل ها دعا کنید دو قلو های من شفا بگیرن منم دعا میکنم خدا به ههمه که در انتظار کوچولو ان یه ناز خوشگل شو بده به همه مجرد ها هم یه همدم خوبه شو بده