عنوان

سوال زنونه دارم بفرمایید😎😎😎

344 بازدید | 19 پست

سلام میخوام بدونم چطور میتونم عادت ماهانمو چند روزی عقب بندازم؟ خوردن چه چیزایی تاثیر داره؟

اگر کانال یا پیج لباس زنانه با قیمت مناسب سراغ دارین لینکشو بدین،براتون صلوات میفرستم.درخواست دوستی و ریپلای رو هم خیلی دوس دارم😍

ال دی

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سردیجات شنیدم بخورین عقب میفته... و اصلا زعفرون مصرف نکنین... پیاز خام و سیر و ... هم نخورین

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.

شرایط خوردنش چطوره؟ فقط یدونه کافیه یا باید هرروز بخورم؟

اگر کانال یا پیج لباس زنانه با قیمت مناسب سراغ دارین لینکشو بدین،براتون صلوات میفرستم.درخواست دوستی و ریپلای رو هم خیلی دوس دارم😍
ال دی. ولی نباید طی یک سال دیگه تکرارش کنی. هورمونات به هم می ریزه.

فقط الان میخوام برای اینکه زیارت بتونم برم😖

باید چند روز مونده به پریود شروع کنی و تا وقتی که نمی خوای پریود بشی هر روز یکی بخوری. 

آهان فهمیدم خیلی ممنون 😍

بدشانسی اینجاست که سقط کردم و هنوز اولین پریودم شروع نشده که بدونم موعدم کیه

چندروز میخای عقب بیفته خب؟دو سه روز سر ی ساعت خاص بخور دوروز بعد قطع مصرف فک کنم میشی دقیق نمیدونم

سه چهار روز نشم کافیه، پس اگه بشه دوروز میخورم فقط

2706