2737
2734
عنوان

خاطره زایمان مامان کوچولو ۱۷ ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 22288 بازدید | 393 پست
عزیزممنم وقتی ازدواج کردم تا ۶ سال گفتم بچه نمیخوام بعد از شش سال که تصمیم گرفتیم بچه دار بشیم واسه ...

آخی عزیزم خیلی ناراحت شدم😣 مرسی که گفتی اصلا به اینجاها فکر نکرده بودم حتما انجام میدم.

انشاالله مشکلتون حل بشه و زود نی نی دار شین عزیزدلم💋⁦❤️⁩

چقدر دردناک است وقتی ناتوان می ایستی در برابر از دست دادن با ارزش ترین چیز زندگیت!!!مادرت😔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانوما درسته زودبچه آوردن برای بدن خیلی بده ولی فاصله سنی چون کمه خیلی شیرینودوس داشتنی میشه من که دخترمو بغل کردنی اصلا باورنمیشع مامان شدم ولی از ته خداروبه خاطرش شکرمیکنم😊

💖💙
2728

اخه چه کاریه سر زنای بیچاره میارن؟؟؟؟؟ هم درد طبیعی بکشیم هم بیهوش بشیم هم بخیه و درد بعدش؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟حتی مواردی هم هستن هم درد طبیعی میکشن هم سزارین میشن. انقدر ظلم چرا میکنن؟ 

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 
2738
مورد داشتیم طرف تو شکم مادرش حامله بوده ☺️😆

این که چیزی نیست عزیزم من موز روی درخت بودم حامله شدم🤣

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..
بعد همش میترسیدم از اتاق عمل دکترم گفت اصلا نترس از تو خیلی پاره شدی همش تقصیر ماماعه اگه برش میداد ...

منم بخیه درد داشت میومدن معاینه میگفتن خوبه 

بعد ترخیص ی هفته بعد بخیه هام همش باز شد و الان 4ماهه بخیه هام بازه و دکترم بخیه نمیکنه میگ خودش باید خوب ش 

اگ درد داری بهشون بگو مث من نشی 

دیدم که برنداشت کسی نَعشم از زمین......خود نِعش خود به شانه گرفتم گریستم...🦋🌧🌧
2706