2726
عنوان

شما باشید چکار میکنید

101 بازدید | 7 پست

من شوهرم زیاد همراهیم نمیکنه ینی تو دید و بازدیدا تفریح,بیرون رفتن,خیابون,خلاصه هر جا,هر وقتم ازش میخوام که بیاد میگه چرا زور میگی نمیتونم بیام خودت با خونوادت برو,یا منو با بقیه میفرسته,درصورتی ک من زیاد اهل بیرون رفتن نیستم همون کمش که دوس دارم برم اونم همراهیم نمیکنه,شما بودین چکار میکردین,یوقتا میگم بجهنم که نمیاد,خودم میرم تنها اما واقعا دلم میخواد منم مث همه زنو شوهرا کنار شوهرم باشم نه تک و تنها,خیر سرم متاهلم,تازه هنو بچه ندارم اینجوره

نميدونم چكار ميكردم ولي سخته

خیلی سخته,نمیدونم چکار کنم,زورش کنم بام بیاد ک انقد اذیت میکنه و گند اخلاق میشه ک بیرون رفتن زهر مار میشه به من یا بیخیالش بشم و خودم برم اما خیلی تو عذابم,کسی هس مشکل منو داشته باشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی سخته,نمیدونم چکار کنم,زورش کنم بام بیاد ک انقد اذیت میکنه و گند اخلاق میشه ک بیرون رفتن زهر مار ...

من مجردم عزيزم

ببين مشكل اصليش چيه؟

اونو حل كن 

دوتايي بريد بيرون

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
2728
من مجردم عزيزم ببين مشكل اصليش چيه؟ اونو حل كن  دوتايي بريد بيرون

مشکلش اینه ک حوصله نداره با من بیاد بیرون,همیشه یه بهونه جور میکنه,یا خستس یا کار داره یا خوابش میاد یا فوتبال داره,یوقتا فک میکنم دوسم نداره

مشکلش اینه ک حوصله نداره با من بیاد بیرون,همیشه یه بهونه جور میکنه,یا خستس یا کار داره یا خوابش میاد ...

شايد خودش مشكل روحي داره

مثلا افسرده هست

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
ن اتفاقا  اصلا افسرده نیست,شادم هست,فک میکنم با من دوس نداره وقت بگذرونه

نميدونم

ولي شادي نشونه افسرده نبودن نيست

افسردگي خفيف ممكنه شخص حتي شاد بنظر بياد

اما خب حوصله جمع رو نداره

يا شايد با تو لحظات خوبي نداره

سعي كنيد بيشتر باهم دوست باشيد ك اون لحظاتي ك باهم هستيد بهتون خوش بگذره