2737
2734
عنوان

دهه 70 ها لطفأ

| مشاهده متن کامل بحث + 902 بازدید | 118 پست

ازدواج زود هنگام و بدون در نظر گرفتن ابعاد بلوغی فرد معمولا با گذر زمان موجب ایجاد احساس پشیمانی در تصمیم گیری می شود ، زیرا مراحل رشد هویت اجتماعی ، عاطفی و جسمی فرد در سنین بالاتر به قدرت ارزیابی تصمیم گیری های خود می رسد.

در جواب ابلهان اینقدر خاموش ماندیم.... که گفتند: حرف حساب جواب ندارد...      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم کسی ک ۲۳یا۲۴سالشه یعنی بنظرشما هنوز سن ازدواجش نیست؟

نظر من مطرح نیست این بحث فقط به دنبال پیدا کردن نقاط ضعف و تکرار نشدنه اونه... چرا فکر می کنید نباید موشکافانه بررسی بشه؟

2728
اگر مطمعنی سنت بره بالاتر وتجربه ات بیشتر بشه میتونی باکسی باشی که خوشحالت میکنه وحاصل این ازدواج می ...

قبول دارید با ناراحتی جواب منو دادید نه تنها شما بعضی از دوستان هم همینطور؟  اگر همه دلایل شما و دوستان رو در جواب این تاپیک قبول کنم این حجم از غضب رو اصلا.... شما هم موفق باشید

متولد هفتاد وهفتم

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓
2738

من زود ازدواج کردم به اصرار خانوادم.

از فرد مقابلم خیییییلی راضیم ولی هنوز معتقدم من واااقعا زود ازدواج کردم 

الان وقتش نبود من هنوز خیلی وقت داشتم برای ازدواج

20 سالمه

همسرم 28

میخوام برای بچه دار شدنبه موقع اقدام کنم

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات
الان دیگه باید بفکر ازدواج دهه ۸۰باشید وگرنه دهه ۷۰سن ازدواجشونه

بله پیشنهادم اینه همین تاپیک رو بهشون نشون بدید لطف می کنید درحق دوستان دهه 80

من زود ازدواج کردم به اصرار خانوادم. از فرد مقابلم خیییییلی راضیم ولی هنوز معتقدم من واااقعا زود از ...

امیدوارم باقی زندگیتون بر وفق مراد باشه

2706