2737
2734
عنوان

سوال راجب عفونت ادراری

112 بازدید | 5 پست

بچها سلام امروز از صبح سرگیجه داشتم و همچنین تب سرما رفتیم دکترزنانم گفت عفونت ادراری داری یکم.. بچها خوب میشه؟کسی تجربه ای نداشته؟چیکارکنم بهترم بشه؟خیلی میترسم واسه بچم خطر داشته باشه😔

نی نی من خدا تو رو برامون حفظ کنه😍

قرصات بخور.اب زیاد بخور.خودت بعد توالت خشک کن

بجا د ستمال توالت از کهنه بچه استفاده کن برا خشک کردن.

لباس زیر نپوش

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
قرصات بخور.اب زیاد بخور.خودت بعد توالت خشک کن بجا د ستمال توالت از کهنه بچه استفاده کن برا خشک کردن ...

ممنون از راهنماییت میتونم بپرسم این عفوتت از کجا میاد؟

نی نی من خدا تو رو برامون حفظ کنه😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ممنون از راهنماییت میتونم بپرسم این عفوتت از کجا میاد؟

سرگیجه ...هم ربطی به عفونتت نداره.ممکن فشارت افتاده باشه.

اب الوده ولباس زیر کثیف و...

منم داشتم بخاطر مصرف زیاد دستمال توالت.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
منم دارم ینی خطرناکه 

درمان نشه اره خطرناکه.عفونت ادراری کلیه هات نابود میکنه.