2737
2734
عنوان

خواستگار با این شرایط رو قبول میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8780 بازدید | 415 پست
دوستت یا دختر خالت فرقی نداره گفتی من دیدم کارتشو باهم رفتیم خرید و ی تکپوش ک متوجه نشدم منظورت تکپ ...

دوستم یا دخترخاله م فرقی نداره؟؟؟ در صورتیکه میگین یه جا میگی دخترخالمه یه جا دوستم پس دروغگویی؟؟؟؟

تکپوش هم منظورمه النگوی پهن طلاس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی خدایی با این خصوصیاتی که درمورد دختره نوشتی که خوشگل نیست و اخموئه به دوستت گفتی بیاد بخونه؟؟؟� ...

خونه دوستش یه بار رفته زیاد اطلاعات نداره ازش

اما از 14 سالگی پسره خبر داره و جزئیات حساب بانکی و زندگیش.

بعدم میگه دختره دوستمه اخموئه باباش معتاده خودش بیکاره. اینو به هر دوستی نشون بدی پایین تنه و بالاتنه رو یکی میکنه

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
نکنه از حسودی این تایپیکو زدی و دختره رو کوبیدی و الانم بهش گفتی بیا ببین چ خبره همه میگن با اینک پس ...

خیییر

خودش ازم خواست  این متن رو بنویسم و واقعیات رو بگم که نظرات واقعی باشه

2731
خونه دوستش یه بار رفته زیاد اطلاعات نداره ازش اما از 14 سالگی پسره خبر داره و جزئیات حساب بانکی و ز ...

عزیزم خودش ازم خواست اینارو بنویسم تا بقیه طبق چیزی که هست نظر بدن

و عه لا انقدر بیشعور نیستم

راجع به پسره هم خودش بهم گفته چون منم برام سوال بود چجوری اینهمه سرمایه داره

دوستم یا دخترخاله م فرقی نداره؟؟؟ در صورتیکه میگین یه جا میگی دخترخالمه یه جا دوستم پس دروغگویی؟؟؟؟ ...

تخصصی نبود برات توضیح تکپوش؟؟؟؟!!!!

دروغگو رو بخاطر اغراق تو شرایط طرفین بهت گفتن

و اینک تو شغل پسره گیر زدی ک اخرش گفتی ام دی افی 

پایینتر دیگ فایده نداره نشستی فکر کردی حالا چی بگم؟؟؟ چون ام دی اف تخصصی نیس ک گفتنشم سخت باشه همون ...

باشه عزیزم شما فک کن دروغ میگم

حق داری چون جدیدا نی نی سایت غیر قابل اعتمااده

2738
عزیزم خودش ازم خواست اینارو بنویسم تا بقیه طبق چیزی که هست نظر بدن و عه لا انقدر بیشعور نیستم راجع ...

و الا درسته.

با توجه به گفته هات پس خودش معتقده که بدبخت روزگاره پسره خیلی خوبه ولی ردش میکنه نظر مردم مجازی رو هم میخواست بدونه. کنتور نمیندازه ادامه بده

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
خودش میتونست بیاد و نظر خواهی کنی حتی میتونست بگه خاستگار دوستم قبول کن سخته باورش

آره اما خودش عضو نیست

اشنباه از من بود چون گفتم اگر امروز عضو بشی و تاپیک بزنی کسی حرفات رو بخاطر تازه وارد بودن قبول نمیکنه

2706