2733
2734
عنوان

خواستگار با این شرایط رو قبول میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8780 بازدید | 415 پست
نمیدونم من عنوان تاپیک رو دادم گفتم سرچ کنه نمیدونم حالا الان براش میاره یا نه

نکنه از حسودی این تایپیکو زدی و دختره رو کوبیدی و الانم بهش گفتی بیا ببین چ خبره همه میگن با اینک پسره فلان و بهمان اما لابد پسره ی مشکل داره و .... ک ق نکنه؟؟؟

وجدانن اگ این کارو کردی بگو مدیون دختر مردم نشیم

هم خودتومیای بگی به شوهرت بگی من چه قدرپول دارم ؟خودتوازاول استارتروکوبوندی بعداومدی کامنت وضدجواب م ...

بله ک میگم

من و همسرم عین یک روح در دوبدنیم

عین دوتا رفیق صمیمی

معمولا حتی بلند میگ انقد مونده تو حسابم یا انقد تو اون کارتم

بعد میگم خب منم انقد دارم 

بعد برنامه ریزی میکنیم

حتی گاهی اس ام اس بانک ک موجودیشرو میفرسته برام

منم میفرستم

چون شوهر شما باهات روراست نیست قرار نیس همه اینجورباشن

همه مردای ایرانی

اگر دنبال حاشیه و دعوا و..... باشی هرچقدم تلاش کنی جواب ریپلی هاتو نمیدم ☺

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اینجور که میگه به روز نیست و مطالعات نداره انگار به اون صورت منظورش از ساده بودن هم همیناس

احتمالا میترسه نتونن درآینده همدیگه رو بفهمن، ولی وقتی پسره گفته با کار کردنش و سفر رفتن و .... مشکلی نداره کلا اهل سخت گرفتن نیست میشه تا حدودی گفت ددرک بالایی داره میتونه زمینه به روز شدن رو داشته باشه

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد
با توجه به اینکه دستاش پینه بسته و از 14 سالگی کار کرده احتمالا سرکارگر ساختمونه. فقط از اعضای خانوا ...

نه گلم کارش ساخت و ساز نیست

توضیح دادم شغلشو تا جایی که میتونستم

2728
مشخصه شما از سمت اقاپسري و هيچ ربطي ب خانم نداري رفتيد خواستگاري اينو گفته شديدا سوختيد بخاطر پولدار ...

نه والا من اصلا برادر ندارم

خودمم شهر غریبم اصلا فامیل اینجا ندارم که برم خواستگاری باهاشون

احتمالا میترسه نتونن درآینده همدیگه رو بفهمن، ولی وقتی پسره گفته با کار کردنش و سفر رفتن و .... مشکل ...

دیگ بروز تر از این ک اینقد فهمیده و با درک بالا گفته سر کار برو مسافرت برو و ...؟!!!

شاید منظور دختره این ک بی کلاس

خیلیییی تخصصی ام دی اف بووووود؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ببین خدا بزنه کمر ادم دروغگو البته شما ک دروغ نمیگی

عزیزم گفتم که در کنار اون کار دیگه داره که توضیحشو کامل بلد نیستم بگم

خدا کمر بزنه و اینام واقعا درک نمیکنم آخه چقدر کینه ای هستید

عزیزم اگر من دروغگو هستم از نظرت چرا تاپیک رو ترک نمیکنی

2738
عزیزم گفتم که در کنار اون کار دیگه داره که توضیحشو کامل بلد نیستم بگم خدا کمر بزنه و اینام واقعا ...

من ی ساعته ترک کردم بابا تو هی ریپلی میکنی😏

اگر دنبال حاشیه و دعوا و..... باشی هرچقدم تلاش کنی جواب ریپلی هاتو نمیدم ☺

چطور دوستی هستی که میگی بابای دوستم معتاده به خاطر همین بهتره با این خواستگارش ازدواج کنه!

دوستی یا دشمنی 

اسمشم گذاشتی خیرخواهی! بهشم گفتی سرچ کن بخون اینا رو

واقعا نمیفهممت.

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
بله ک میگم من و همسرم عین یک روح در دوبدنیم عین دوتا رفیق صمیمی معمولا حتی بلند میگ انقد مونده تو ...

به همون اندازه ای که شماهامیگین کارتشونو به زنشون میدم ده برابربیشترشودیدم که همچین کاریونمیکنن 

بعدشم من خودمم نمیگم بهش چه قدرپول دارم  بعدشم که مثل ریگ خرج میکنه برای زندگیمون دیگه چه فرقی میکنه چه قدرپول داره؟

استارتر ی تاپیک نظرسنجی ساده زدیا، هم دروغگو شدی هم حسود هم داداش دار هم دخترخاله دار ، کلا ماستا ریخت تو قیمه ها. ولی واقعا تحسینت میکنم با حوصله جواب همه رو میدی حتی اونایی که قضاوتای عجیب کردن.

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد
تا جایی که من میدونم ام دی اف کارخونه نیست، کارگاهه. یه سری نجار و رنگرز هستن. نه تولید کننده میشه ن ...

خوب کارگاه باشه

مشکل تنفسی ام من اطلاع ندارم به هرحال هر شغلی معایب و مزایا داره

2706