2726

تا دیروز همه ش وصل بودم با نت خونه و مشکل نداشت 

دیشب داشتم فیلم میدیدم دیدم قطع شد که دیدم وای فای خونه قطع شده 

بعد ديدم گوشی نت داره و پیدا میکنه 

سیستم و خاموش کردم و مودم و خاموش روشن پیدا نکرد باز 

وای فای ديگه رو پیدا میکنه برای خونه رو نه 

چرا به نظرتون؟  چه کنم 😳😳

هیچ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

با شرکت اینترنتی که wi_fi ازش خریدی تماس بگیر یه سری تنظیمات میگه انجام بدی

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

دیس کانکت بشید بعد دوباره یوزر پسورد بدید کانکت بشید. اگر حل نشد با مرکزی که بهتون سرویس میده تماس بگیرید.

الملک یبغی مع الکفر ولا یبقی مع الظلم از پیامبر اکرم (ص) ترجمه: حکومت با کفر باقی می‌ماند ولی با ظلم نمیماند.
زنگ بزن رایانه کمک قشنگ راهنمایی میکنن ،برای منم پیروز اینطوری شده بود راهنمایی کردن سریع وصل شد

شماره ثابت ميخواد؟ 

من خونه قطع ه شماره ش 

با گوشی ميشه زنگ زد؟ شماره ش چنده 

هیچ
دیس کانکت بشید بعد دوباره یوزر پسورد بدید کانکت بشید. اگر حل نشد با مرکزی که بهتون سرویس میده تماس ب ...

کلا پیدا نمیکنه که بخوام دیس کانکت شم 

حواسم نبود زنگ میزنم الان 

ولی فک نمیکنم مشگل از نت باشه آخه گوشی م وصل ه

هیچ
کلا پیدا نمیکنه که بخوام دیس کانکت شم  حواسم نبود زنگ میزنم الان  ولی فک نمیکنم مشگل از ...

شما روی لپ تاپ بسته به ویندوزتون یه جایی برای وارد کردن یوزر پسورد دارید. نمیگم وصل بشید همونطوری برید تو این صفحه روی دیسکانکت بزنید و دوباره یوزر پسورد بدید اگر مشکله همون زنگ بزنید.

الملک یبغی مع الکفر ولا یبقی مع الظلم از پیامبر اکرم (ص) ترجمه: حکومت با کفر باقی می‌ماند ولی با ظلم نمیماند.
زنگ بزن رایانه کمک قشنگ راهنمایی میکنن ،برای منم پیروز اینطوری شده بود راهنمایی کردن سریع وصل شد

شرکت سرویس دهنده باید بدون گرفتن هزینه تلفنی کمک کنن. بزنه رایانه باید هزینه پرداخت کنه.

عزیزم ایشون گفتن مشکل از لپتابشونه ،چون با گوشی میتونن وصل بشن

والله من شرکتای دیگه رو نمیدونم ولی مشکل من از هر چی که باشه پارس آنلاین تلفنی برام حل میکنن و اگر خودم نتونم با any desk وارد سیستمم میشن خودشون درستش میکنن.

2706