2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اهنگ های داخل ایرانش و دوست داشتم . که چی مثلا الان رفت اونجا فقط اهنگاش فحشه .مثلا موفقیت به دست اورد

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
2728
اهنگ های داخل ایرانش و دوست داشتم . که چی مثلا الان رفت اونجا فقط اهنگاش فحشه .مثلا موفقیت به دست او ...

نه بابا موفقیت جیه بیچاره خودش داره میگه رد داده از بس گل میکشه😓خودش میگه چون اینجا اصلا نزاشتن کارایی که میخواد رو بکنه سرخورده و عقده ای شده...دلم واسش میسوزه خدایی خیلی استعداد داره هم تو خوندن هم اهنگ هم تنظیم‌‌....‌ولی ناجور رد داده🤦‍♀️

نه بابا موفقیت جیه بیچاره خودش داره میگه رد داده از بس گل میکشه😓خودش میگه چون اینجا اصلا نزاشتن کار ...

اره منم اهنگ هاشو صداشو دوست دارم ولی شخصیتش بده متاسفانه.  مثلا شادمهر هم رفت ولی اگه میموند به نظرم خیلی موفق تر میشد.  هر کی رفت پشیمون شد حتی بازیگرامون

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
اره منم اهنگ هاشو صداشو دوست دارم ولی شخصیتش بده متاسفانه.  مثلا شادمهر هم رفت ولی اگه میموند ب ...

شادمهر اینجا ممنوع کار شده بود، ولی اونجا شکوفا شد

دوستای نی‌نی‌سایتیِ عزیزم،دارم همه چیزو از اوّل شروع میکنم (اینبار تنهایی💪)،برام دعا کنیدموفق بشم،مرسی از همتون،مرسی از دعاهای قشنگتون،دوسِتون دارم❤💋