2733
2734
عنوان

زندگی با خانواده شوهر

294 بازدید | 27 پست

سلام دوستان من یه مورد خواستگار جدید دارم . که از نظر اقتصادی وبقیه جهت بد نیست . ولی در حد خانواده خودمم نیست.ولی تعریف اخلاقشو خیلی می کنن  .فقط نکته ای که توی این ادم هست اینه که اصرارداره با خانواده خودش توی یک ساختمان زندگی کنیم .در حالی که تمکن مالی زندگی جدا گانه رو داره  .به نظر شما این اصرار برای چیه وشما بودینچک چکار می کردن ممنون عزیزان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلیلش اینه که به بلوغ اجتماعی و استقلال نرسیده. هنوز به رشد مناسب ازدواج نرسیده و مشخص نیست کی برسه.

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
2728
2738

اصن قبول نکن نزدیکشون باشی

بعد چند وقت مستقیم ‌میگن از این خونه پاشید برید 

مارو کلی اصرار کردن ک بیاین این خونرو ب نیت سما ساختیم دوسالم نشده 

دیشب میگه پاشید برید

تو ارزونی نذاشتن خونه بخریم حالا بدبخت شدیم

بگو شما بیا همسایه پدر و مادر من شو

منم وابستم. ببین منطقیه براش یا نه

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
2706