2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب دقیقا صفحلتی که من اومدم بخونم همش انثین وازواج واینا داشت دوتا ازواج داشت فک کنم ۴صفحه اخر سوره  به نظرتون خدا صداموشنیده یا شانسی اینجور شد

I am nurse
2728

ختم انعام یعنی سوره انعام بخونیم؟؟؟جواب بدین مهمه برام😑😑😑

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂

بله کتاب های مخصوصی هست که اخر بعضی از ایات سوره انعام دعاهای خاصی درانتهای کتاب نوشته ویک نفر اخر ایه های علامت دار که رسید اون دعا هاو میخونه وبقیه امین میگن

I am nurse

بله گفتم سوره انعام به اضافه یکسری دعاهایی که باید اخر بعضی ایاتش بخونیم

I am nurse
بله گفتم سوره انعام به اضافه یکسری دعاهایی که باید اخر بعضی ایاتش بخونیم

باشه عزیزم😐😐😐بله فک میکنم نشونه است اگه به دلت افتاده حتما هست

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂

چند سالتونه عزیزم

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم

اللَّهُمَّ ارْزُقْنِی‏ حُبَّک‏ وَ حُبَّ ما تُحِبُّه‏ وَ حُبَّ مَن‏ یُحِبُّکَ وَ العَمَلَ َ الَّذِی ْ یُبَلِّغُنِی اِلی حُبِّکَ وَ اجْعَل‏ حُبَّک اَحَبَّ الاَشیاءِ اِلیَّ

اینو هروز بعد نماز صبح بخون سه سوته همسرتو میبینی😎

خدایا من هیچم و تو در هیچ من همه ای❤️
اللَّهُمَّ ارْزُقْنِی‏ حُبَّک‏ وَ حُبَّ ما تُحِبُّه‏ وَ حُبَّ مَن‏ یُحِبُّکَ وَ العَمَلَ َ الَّذِی ْ ...

اینجا چکار میکنی

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم
2706