2737
2734
عنوان

کلافه شدم از دست مادرشوهرم

320 بازدید | 27 پست

سلام من ۴ ماه عروسی کردم شوهرم دوسال سربازه از اول نامزدیمون مدام میگه پسرم خیلی سختی کشید به تو که خوش گذشت تو که سختی نکشیدی برای تو مث باد گذشت من همش دارم ماه هارو میشمارم ... اعصابم رو بهم میریزه وقتی اینجوری میگه یه جواب دندون شکن بگید بهش بدم دفعه بعد

تیکر عروسیمه 😙😙😙یه دنیا ممنون میشم اگه یه صلوات برای زندگی منو شوهرم بفرستید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو خوب مادري واسه همينا بهشت زير پاته منم مادر شدم مثل شما اينقدر مادر خوبي ميشم 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
2731

بگو میخوای من برم سربازی؟؟؟ هرکی وطیفه خودشو انجام میده... اگر قبل ازدواج رفته بود اومده بود منم راحت تر بودم شما هم!!

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
2738
بگو آره راس میگی شوهر تو که ور دلته از دل منم خبر نداری. عفریته

می خوام دفعه بعد بهش بگم باید حاج اقا  (پدرشوهرم)رو بفرستیم سربازی تا ببینم شما بیشتر سختی میکشی یا مادرشوهرت 

تیکر عروسیمه 😙😙😙یه دنیا ممنون میشم اگه یه صلوات برای زندگی منو شوهرم بفرستید

بگو بلاخره اون ک میباست بره خدمت حالا چ من بودم چ نبودم 

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 
2706