2733
2739
گلوکوفاژ واسه چیه برای تقویت تخمک؟ فک کنم داروی هورمونیه کلا که ادم سیستم و هورمونای بدن بهم میریزن ...

فکر کنم واسه اینکه تو زایمان قند نگیرم دقیق یادم نیست دلیلش چیبود

بالاخره مامان شدم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره واقعاااا بد يعني اسييييير بودم اونموقع ها كه قرص نميخوردم ديگه از بي خوني فلج ميشدم اخراش

دور از جونت خب خداروشکر که میشه با قرص کنترلش کرد

واقعااا چرا اینقد خانوما زجر میکشن،بعد جواب اینهمه فداکاریامونم دیر میگیریم😔

فدات بشم عزیزدلم. انشااله. آره خییلی. 😍😍❤ واقعا ندی جونم چه طاقتی داری؟ حتمادیگه بی بی هم نذاشتی؟ ...

کارتن بی بی چکو خوب اومدی😂😂😂

این ماه خدا بهم صبر ایوب داده😁😁😁ی هفته پیش گذاشتم منفی بود بازم😠دیگه منفی منفیه دیگه🤪

2731
سلام سارا جون.دقیقا منم بهش میگم این حرف رو حتی بهش میگم شاید تو بدنت از اول اینجور بوده با همون اقد ...

اره خب بعضي كلمات بار سنگيني دارن نازايي اونم برا پلي كيستيك اصلا و ابدا مناسب نيست و تو روحيه خيلي تاثير ميذاره

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
2738
مهسا خودت چطوری؟ آمپولات تموم شدن؟ فولیکولات بزرگتر شدن؟

سلام مرسی خوبم دوتا امپولم زدم ولی نمیدونم بزرگ شدن یانه برا شوهر 8تا قرص گرفتم حرکت اسپرمش اقدامم کردم ولی بی هدف شد😔الانم رفتم چارمغز وهرچی دستم رسید خریدم تابراماه بعد آماده بشیم این ماه بنظرم پرید کلا شوهرم رو اعصابم رفت😭

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
اصلا تنبیه هاش واسه تو😁😁😁،تربیتش واسه من😂

باورت میشه خواهرام برا آدم کردن بچشون به من زنگ میزنن😁من هم دعواشون میکنم وهم حرف منو بیشتر قبول دارن خواهرزاده هام😄منو بیشتر دوست دارن تو نگران نباش همه چیزو بسپربه من آدمش میکنم😇😇😇😇

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
منم این ماه اقدام کردم بی بی چک مثبت بود ولی آزمایش خون منفی😐😐😐

منم ماه که بیبی زدم مثبت شد ازمایش منفی ماه بعدم مثبت شد دیگه ازمایش ندادم ولی مثبت شد انشالله واسه شما هم مثبت بشه

دوستان منم پلی کیستیک بودم ولی سه بار باردار شدم دوتاش سقط شدن ولی مشکلمو پیدا کردم والان تازه باردار شدم فقط میگم استرس ممنوع من این ماه رفتم فولی ۱۴ بود اصلا استرس نداشتم ولی باردار شدم فقط تقویتی اووبوست و خیلی چیزا خوردم از همه مهم ترین متفورمین روزی تازه قند وانسولینمم نرمال بود 

من ماه دوم اقداممه

این ماه طبق روزای تخمک گذاری، خیلی جلو نرفتم

دوازدهم موعدمه برعکس ماه قبل هیچ علائمی ندارم  فقط احساس سنگینی و دردناک شدن سینه

آیا من باردارم    

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!
سلام مرسی خوبم دوتا امپولم زدم ولی نمیدونم بزرگ شدن یانه برا شوهر 8تا قرص گرفتم حرکت اسپرمش اقدامم ک ...

عزیزم اجیل خوب نیست من شوهرم اینقدر ضعیف بود گفتن فقط میکرو ولی من ال کارنتین و کوکیوتن و از همه مهتر امگا ۳ دادم همون ماه باردار شدم کاسنی هم خوبه خرما

عزیزم اجیل خوب نیست من شوهرم اینقدر ضعیف بود گفتن فقط میکرو ولی من ال کارنتین و کوکیوتن و از همه مهت ...

آخه نوشته بادام هندی وبادام ونخود برا اسپرم خوبه انجیر پسته وتوت خشک من همشو خام میگیرم نت خونتدم

2706