2733
2734
ماشالله اقدام😂😂😂😂خواهرمن 3 بار ای یو ای کردن نگرفت البته شوهرش چنداسپرم بی تحرک داره اعصاب خیلی ...

خواهش میکنم قابلی نداشت. اینبار دیگه نخواستم از دستم در بره. شوهرم منم هم اسپرمش کمه و هم کم تحرکه. تا ببینم دکترم چی میگه. والا پول آی وی اف ندارم وگرنه یه راست رفته بودم سراغش. چرا بشینه رو نمک دریا علت خاصی داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سپاسگزاذم قبول درگاه احدیت. الحمدالله خوبم. فعلا دیشب که روز 7 بود رفتیم تو کارش خخخخ تا ببینم چی می ...

انشاا.. که این ماه حاجت روا میشی و نتیجه مثبت میگیری و ی نی نی سالم و ناز میاد تودلت

سپاسگزاذم قبول درگاه احدیت. الحمدالله خوبم. فعلا دیشب که روز 7 بود رفتیم تو کارش خخخخ تا ببینم چی می ...

گفتی این ماه بیخیال میشی فک کردم واسه اقدام نمیری،آفرررین مامان خانومی

2731
والاه هی میگم بیخیال میشم ولی میبینم ناخودآگاه ذهنم میره سمتش ماشالا شوهرم بیخیال عالمههاا

آره نمیشه آدم دست خودش نیست،

آقایون ریلکس ترن کاش اونا میتونستن جای ما باردار بشن ماشاا.. جوجه کشی راه میفتاد🤣🤣🤣🤣

خواهش میکنم قابلی نداشت. اینبار دیگه نخواستم از دستم در بره. شوهرم منم هم اسپرمش کمه و هم کم تحرکه. ...

بخاطر هوا رحم مثل تخمه تو ماهی تابه تفت میداد می‌ریخت تو کیسه وروش می‌نشست آدم قشنگ احساس میکنه هوا داره خواهرمن میخواد بره دکتر برا ای یو افبرا خرداد وقت دادن

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
آره نمیشه آدم دست خودش نیست، آقایون ریلکس ترن کاش اونا میتونستن جای ما باردار بشن ماشاا.. جوجه کشی ...

آره دا

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
مامان من خیلی مهربونه من بچه آخرم یکم زود ناراحت میشم ولی دا چه میشه کرد

انشالله خدا حفظش کنه. عزیزم به خودت و اعصابت اهمیت بده. بخدا وقتی حرفاش و کاراش رو ندید بگیری اذیت نمیشی. وقتی یه چیزی میشنوی ویا میبینی فقط لبخند بزن و از کنارش رد بشو.بخدا قسم من خیلی چیزهارو میبینم و میشنوم ولی فقط با یه لبخند از روش رد میشم و به همسرمم چیزی نمیگم.خدا میدونه برام بی اهمیت میشه

2738
انشالله خدا حفظش کنه. عزیزم به خودت و اعصابت اهمیت بده. بخدا وقتی حرفاش و کاراش رو ندید بگیری اذیت ن ...

مال من رو مخ هست ازش متنفرم هیچوقت منو دوست نداشت ازاولشم همین بود یدونه عروسشم مثلا

انشاا.. که این ماه حاجت روا میشی و نتیجه مثبت میگیری و ی نی نی سالم و ناز میاد تودلت

از لطف خدا به دور نیست بخواد میشه و انشالله که بشه. سپاسگزارم بابت دعای زیباتون

خواهش میکنم قابلی نداشت. اینبار دیگه نخواستم از دستم در بره. شوهرم منم هم اسپرمش کمه و هم کم تحرکه. ...

منم دوستم تنبلی تخمدان داشت ولی نه شدید هم آی یو آی کرد هم آی وی اف ولی دکترش گفت اصلا نباید استرس داشته باشی چون لقاح نمیگیره دراین صورت،بچه دار نشده هنوز و واسه آی وی افش ۳ت پارسال داد

ببخشید یه سوال

برای اقدام باید چند بار در هفته رابطه داشت؟

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚
2706