2737
2734
میگن حدود دو هفتس قلبش نمیزده یه عالمع تست ازم گرفتن علت عفونتم معلوم شه به خاطر عفونت کیسه آب سوراخ ...

واي خدايا😭

نميدونم چي بنويسم

اصلا انتظار نداشتم اينو بگي

روزي كه گفتي حركت نميكنه گفتم حتما برو صدا قلبشو چك كن يجورايي دلم قرص بود كه مشكلي نيست اخه برا خيلي ها ديدم موقت حركت نميكنه

خدا خودش بهت كمك كنه دلت رو اروم كنه و خيلي زود اونو بهت گردونه

گيتي دو هفته بود حركت نداشت؟

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واي خدايا😭 نميدونم چي بنويسم اصلا انتظار نداشتم اينو بگي روزي كه گفتي حركت نميكنه گفتم حتما برو ...

براش دعا کن سارا...😢

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
مامانا دلم میسوزه دختر یکی یدونم نیست دیگه باهام مرده قربونش‌برم ای خدا خیلی قلبم درد داره چرا ...

عزیزززززززم کاش میتونستیم کاری کنیم که از درد ک رنجی که میکشی کم کنیم  

خیلی خیلی ....ناراحتیم ...کاش همون موقعی که دلشوره حرکتش رو داشتی میرفتی 

یادمه تو همیشع دلشوره ی حرکت کمش رو داشتی فدات بشم 

چه میشه کرد باید تحمل کرد خیلی سخته ...

خدایا هزاران مرتبه شکر که صدامو شنیدی .....
2728
☹️☹️☹️😭😭😭😭 تو اطلاعات يا خبر بيشتري نداري از گيتي؟حالش خوبه؟  چطوري دو هفته حركتش رو متوج ...

منم مث شمام ساراجان...شوکه ام...کاش ...

یادمه میگف لگن درد دارم

یادمه عفونت روده داشت

ولی از دو روز پیش حرکات اش رو متوجه نمیشد 

دوهفته خیلی زیاده😢☹

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
بچه ها دردای زایمانم رفته رفته داره زیاد میشه دهانه رحمم هنوز یه انگشت باز شده تو رو خدا دعا کنین زو ...

قربونت بشم.تحمل کن...

برات سوره اشقاق میخونم راحت زایمان کنی

امید ات بخدا

2738
بچه ها دردای زایمانم رفته رفته داره زیاد میشه دهانه رحمم هنوز یه انگشت باز شده تو رو خدا دعا کنین زو ...

توكل به خدا

من صلوات ميفرستم برات گيتي كه خدا فرشته هاش رو همراهت كنه

خودت هم ذكر بگو تو فاصله دردات.. 

منم مث شمام ساراجان...شوکه ام...کاش ... یادمه میگف لگن درد دارم یادمه عفونت روده داشت ولی از دو ر ...

اره همش جاي سواله برام يعني دو هفته حركت نداشته؟از صبح كه خوندم حالم خيلي بده..دعا ميكنم همش واسش فقظ خدا خودش ميتونه كمك كنه

ممنون عزیز دلم‌انشاالله قسمت توبشه.کلی برات دعاکردم

ممنونم عزیز دلم

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد

فدات شم  تحمل کن برات دعا میکنیم منم تجربه ی درد زایمان داشتم رفته رفته زیاد میشه ...باید تحمل کنی 

خدایا هزاران مرتبه شکر که صدامو شنیدی .....

وااای قربونت برم 

شوک شدم با خبرت😭😭

الهی که خدا صبرتو زیاد کنه

و زودتر از این مرحله بگذری

واقعا نمیدونم چی بگم

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد

خیلی سختهههه خیلی من خودم هنوز خارج رحم بودم مردم اونموقع خدا بهت صبر بده خدا زود جاخالیشو برات پر کنه به ارامش برسی نمیتونم بگم دردتو میفهم نمیتونم بگم غصه نخور فقط میتونم بگم صبور باش تا بدنت بیشتر داغون نشه ویه نی نی دیگه بیاد ارومت کنه این روزام میگذره تو صبور باش گلم

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍

گیتی جان 

عزیزم در چه حالی

قربونت برم اینو بدون که تنها نیستی

هممون امشب برات دعا میکنیم،به خدا ازون موقع پیامت رو خوندم تو دلم آشوبه

بدجور دلم گرفته 

ولی تو دختر قوی هستی مطمئنم زودی سرپا میشی

و جای خالیش خیلی زود سبز میشه

2706