2737
2734
Bio oil میگن عالیه

دقیقا عزیزم منم bio oil میزنم منم راضیم فعلا که خوبه نتیجش. مامان من هم دوران بارداریش استفاده میکرد اون موقع که همه چی خیلی اورجینال تر بود خوب بود. تو هم‌امتحان کن

دقیقا عزیزم منم bio oil میزنم منم راضیم فعلا که خوبه نتیجش. مامان من هم دوران بارداریش استفاده میکرد ...

بديش اينه اصلا جذب نميشه تا يك ساعت هم پيراهن رو نكشي پايين بازم هنوز چرررربه چرربه

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها جواب آزمایشم رو بردم دکتر معلم‌شد انگل آمیب‌دارم برا همینه اسهالم خوب نشده گفت از غذای آلوده میاد😢😢😢 قرص داد گفت ۱۰ روز بخور گفت اینو ما به باردارا میدیم‌اشکالی نداره دیگه‌پناه بر خدا

2731

منم بعد از یک سال که از ازدواجم میگذره میخوام برای اولین بار اقدام کنم، همین ماه🙏 الان پریودم و یک ماهه قرص یدوفولبک میخورم

ان شاالله همه خانمایی که مث من دوست دارن ((مامان ۱۴۰۰)) بشن، دامنشون سبز بشه و خدای مهربون، نینی سالم و صالح و خوشگل و تپل مپل بهشون بده. الهی آمین❤🙏

یه صلوات برای سلامتی همه‌ی مامانا و باباها

با اجازه مدیر 🤗🙏

منم همین الان یه تاپیک گذاشتم. کسایی که میدونن چی واسه بارداری پسر خوبه بیان لطفا نظراشون رو بگن. ممنونم❤

با اجازه مدیر 🤗🙏 منم همین الان یه تاپیک گذاشتم. کسایی که میدونن چی واسه بارداری پسر خوبه بیان لطف ...

چقدر بد که بچه اولتونه و دوس‌دارین حتما پسر باشه. ناراحت شدم براتون پیامتون‌رو‌که خوندم

چقدر بد که بچه اولتونه و دوس‌دارین حتما پسر باشه. ناراحت شدم براتون پیامتون‌رو‌که خوندم

واسه چی عزیزم؟ من برای پسر بودن بچم دلیل دارم. وگرنه فرقی بین پسر و دختر نمیدونم و خودم نمونه یک دختر موفقم که صدتا پسرو می ارزم😉. دلیل شما واسه نارحتیتون چیه؟ من من گفتم ترجیح میدم پسر باشه، اونم با توکل بر خدا و انجام کارایی که بی تاثیر نیستن. نگفتم حتما حتما باید این اتفاق بیفته. 

2738
واسه ترک های قدیمی پوست هم خوبه؟من چون وزن کم کردم سینه هام و شکمم پر ترک شده به درد منم میخوره؟

قدیمیا رو نمیدونم گلم

ولی میدونم برا بارداری خوبه

شما تو تاپیک سارا بودین درسته؟

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
دقیقا عزیزم منم bio oil میزنم منم راضیم فعلا که خوبه نتیجش. مامان من هم دوران بارداریش استفاده میکرد ...

من روغن زیتون میزنم

زودم جذب میشه🤣

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش

خانوما میشه کمکم کنید من دلم میخاد پسر دار بشم ینی بچه اولم پسر بشه دیگ بچه نمیارم. از بچه زیاد خوشم نمیاد 

حالا نمیدونم چیکار کنم صددرصد بچم پسر بشه خیلی ناراحتم کسی میتونه کمکم کنه 

تورو خدا نگیر دختر خوبه و فلان 

میدونم دختر  خوبه  ولی من پسر دوست دارم .چون راحت 

خانوما میشه کمکم کنید من دلم میخاد پسر دار بشم ینی بچه اولم پسر بشه دیگ بچه نمیارم. از بچه زیاد خوشم ...

شستشو با جوش شیرین چن نفر کردن پسر شده

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706