2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااای خدااااایا آبج عزیز دلم قربونت برم من خیلی خوشحالم خدا میودنه که چه حالی دارم خدایااا هزار ...

ممنونم.به جان مادرم اولین نفر یاد شما و ساراجون کردم.بعدش هم برای بقیه بچه ها دعا کردم.

وای دختر کجاااایی  من از خوشحالی چنان جیغی زدم شوهرم میگه دیگه کی حامله ست😂😂 آبج قربون دل م ...

ممنونم.عزیز دلم. به حق عزیز زهرا به زودی زود خبر بارداریت رو بهمون بدی.سپاسگزارم

2731
انقدر خوشحالم انگار خودم حامله ام عزیزم😭❤❤❤❤

عزیز دلمی. انشاءالله خودتم باردار میشی به زودی.

نیلو جون عدد بتام 175 روز 14 آی یو ای به نظرت کم نیست.

دعا کن برام دو روز دیگه باید تکرارش کنم

ممنونم.به جان مادرم اولین نفر یاد شما و ساراجون کردم.بعدش هم برای بقیه بچه ها دعا کردم.

عزيزمممممم مبااااركت باشه😍😍😍😍😍😍😍😍الهيييييي الهيييييي كه بسلامتي بدنيا بياد و چراغ خونتون رو پر نور تر كنه

خيليييييييي مباركه ابج خيليييييييي❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
2738
عزیز دلمی. انشاءالله خودتم باردار میشی به زودی. نیلو جون عدد بتام 175 روز 14 آی یو ای به نظرت کم نی ...

نه عاااليههههههه

بسلامتي عزيزممممم

راستي اين ماه داروهات چي بود چند تا فولي داشتي

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜

قربونت برم که انقدر محشری

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
عزیز دلمی. انشاءالله خودتم باردار میشی به زودی. نیلو جون عدد بتام 175 روز 14 آی یو ای به نظرت کم نی ...

عالیه سر موعدت دقیقا ۱۷۵ فوق العاده ست

دختر سوپرایز کنا همسرت رو 🤗🤗😍

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
بچه ها کجایین?? خدا جواب صبرم رو داد. دلم میخواد از ته دلم داد بزنم و تمام زجرهام رو از تو دلم بریزم ...

نکن اینجوری 

گریه م گرفت

وای خداا

یه چیزی از ته دلم میگه منم به زودی بهتون خبر خوش میدم

نه عاااليههههههه بسلامتي عزيزممممم راستي اين ماه داروهات چي بود چند تا فولي داشتي

سارا جون خیلی خوشحالم باورم نمیشه. پس چرا گفت بد نیست.

ممنونم. انشاءالله به زودی زود روزی شما و همه ی بچه.

از روز 3 روزی دوتا کلومیفن.بعد از روز 8و9و10 روزییه دونه هاش ام جی. از روز 11تا 16 روزی دوامپول.گونال اف و هاش ام جی. روز 17 ازاد سازی زدم روز 19 ای یو ای شدم.

سارا جون میترسم سری پیش هم بتام کم بود و آخرش نمون برام. دعا کن برام که همه چیز ختم به خیر باشه. بعد این همه سال

2706