2733
2734
آخه اونو فلیکول ۱۶ امروز دیگه شده ۲۴ دیگه ولی چرا کیت میزنم مثبت نمیشه؟ میگم نکنه پوچ‌ باشه یعنی اگ ...

منم فوليكولام عالي ميشدن كيتم مثبت نشد اصلا

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
نه گلم برامن کیت ماه قبل دقیق جواب داد اون باری که هاله انداخته باید حتما ۷ساعت بعد دوباره کیت میزدی ...

مديكور بهتره يا مكس ١٤؟

من يك ماه هر دوش رو همزمان ميذاشتم

مديكور مثبت ميشد اون يكي فقط هاله كمرنگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها خیلی ناراحتم دیشب دزد اومده خونه پدرشوهرم. تلویزیون و طلا و یه مقدار وسیله برداشتن بردن. انش ...

عجججب

خونه نبودن خودشون؟؟؟

ايشالله پيدا ميشه

2728
خوب کردی. دقیقا منم پشیمونم از اینکه چرا الکی 4سال خودم با این داروهای هورمونی بدبخت کردم. ای کاش دو ...

عزيزمممم

انشالله سال ديگه يه بچه ناز تو بغلت خوابه

سونو واژینال دادم ننوشته بود و پرسیدم گفت نه نداری  آزمایش  ذخیره تخمدان امم ۸ شده بود رن ...

یکتا جون ۸ نرمال نیست اگه منظورت Amh هست واسه منم ۸ هست تا سه وونیم نرماله

ما pco هستیم

حالا تونستی یه عکس از آزمایشت بده

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
ن والا از ۱ خرداد ب این ور نشدم😨 ولی ۱۸ تیر فولی ۱۴ میلی در تخمدان راست داشتم اقدام کردم تا دیروز و ...

بازم اقدام داشته باش

بعدشم منتظر

انشالله همین ماه نتیجه میگیری عزیزم

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
2738
😨😨 یا خدا 

چی شد

الان رنج نرمال رو تو آزمایشت خوندم نوشته برای سن ما نوزده صدم تا ۹ هست

ولی دکتر من این ماه بهم گفت amh۳/۵نرماله

واسه من ۸

من ۲۱ سالم عزیزم برا من تا ۱۱ نرمال

خداروشکر عزیزم

الان میخواستم بگم سونوت نرماله 

که گفتی بیست ویک سالته

ایشالله همین ماه حامله میشی عزیزم

2706